جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رد پای وهابیون در جنایات کشورهای منطقه مشهود است

danesheroz1 مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
رد پای وهابیون در جنایات کشورهای منطقه مشهود است

دانش روز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج اقدامات شوم وهابیون را در جنایاتی که علیه مسلمانان در کشورهای منطقه روا می شود مشهود دانست

به گزارش دانش روز،  حجت الاسلام  محسن کازرونی درخطبه های این هفته نماز جمعه کرج در جمع نمازگزاران در آستانه سالروز تخریب اماکن مقدس بقیع که توسط وهابیون روی داد، بیان کرد: وهابیون در با شعار اسلام گرایی این روزها مسلمانان را به خاک وخون می کشند و بذر نفاق و دشمنی را در سرزمین های اسلامی می نشانند.

 وی با بیان اینکه  آل سعود و وهابیون پرده بر جنایات صهیونیست های غاصب می گذارند و وهابیون ارزشهای دینی مسلمانان را نادیده انگاشته اند، افزود: وهابیون و آل سعود در مقابل جنایات صهیونیست ها در فلسطین اشغالی هنوز در سکوت هستند، هر چند یقین داریم که  نزدیک است آن روزی که چهره پلید اسلام ستیزان رو شود.

 حجت الاسلام کازرونی گفت: وهابیون در لوای اسلام گرایی  به کشتار دسته جمعی مسلمانان برآمده اند تا جهان اسلام را در سیطره خود قرار دهند.

خطیب نماز جمعه کرج گفت: امروز رد پای وهابی ها در جنایات سوریه، عراق و لبنان آشکار است و مسلمان جهان با حفظ با وحدت و اجماع نباید فریب وعده های شوم این متجاوزان را بخورند چرا که با قدرت یافتن آنها شیعه و سنی باید قربانی اهداف و برنامه های پلید آنان شوند.

روند تشکیل کابینه دولت یازدهم و ضرورت مسجد محوری و نگاه ویژه به کانون های فرهنگی و مذهبی مساجد از دیگر محورهای خطبه های این هفته نماز جمعه کرج بود.

منبع:مهر

جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۲
کد خبر : 51044
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »