چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رجبی نقره آسیا را کسب کرد

danesheroz1 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
رجبی نقره آسیا را کسب کرد

دانش روز: بانوی ملی پوش دوومیدانی کار ایران عنوان نایب قهرمانی آسیا را در ماده پرتاب وزنه بانوان از آن خود کرد

به گزارش دانش روز، لیلا رجبی ملی پوش دوومیدانی ایران در ماده پرتاب وزنه امروز شنبه مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا از آن خود کرد. در این مسابقات که به میزبانی شهر پونا هند در جریان است، لیلا رجبی با پرتاب ۱۸ متر و ۱۸ سانتی‌متر روی سکوی دوم آسیا قرار گرفت و مدال نقره این مسابقات را آن خود کرد.

رجبی همچنین در پنج پرتاب دیگری که داشت، رکورد ۱۷ متر و ۷۸ سانتی‌متر، ‌۱۷ متر و ۶۵ سانتی‌متر، ۱۷ متر و ۵۲ سانتی‌متر، ۱۷ متر و ۳۳ سانتی‌متر و ۱۷ متر و ۶۶ سانتی‌متر را به ثبت رساند. وی در دوره قبل نیز نایب قهرمان شده بود. در این ماده دو نماینده از چین به ترتیب اول و سوم شدند.

امروز مسابقات دیگر مواد نیز برگزار شد که طی آن در دو ۲۰۰ متر مریم طوسی با ثبت رکورد ۲۳ ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه در گروه اول رتبه نخست را از آن خود کرد و به فینال این ماده راه یافت. فینال ماده ۲۰۰ متر زنان ساعت ۱۶:۳۰ فردا به وقت محلی برگزار می‌شود.

در پرتاب چکش کاوه موسوی با رکورد ۷۱ متر و ۴۳ سانتی‌متر عنوانی بهتر از پنجمی را کسب نکرد. رضا مقدم دیگر نماینده ایران نیز با رکورد ۶۸ متر و ۶۱ سانتی‌متر عنوان هفتم را در بین ۱۳ ورزشکار حاضر در این ماده به دست آورد. در این ماده پرتابگرانی از تاجیکستان، کویت و چین به ترتیب اول تا سوم شدند.

اما در ماده ۸۰۰ متر مردان امیر مرادی در مرحله نیمه‌نهایی با رکورد یک دقیقه و ۴۸ ثانیه و ۴۱ صدم ثانیه در گروه خود به عنوان سوم دست یافت و به فینال راه یافت. پیشتر سجاد مرادی در این ماده به فینال راه یافته بود.

منبع:مهر

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۵
کد خبر : 35327
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »