جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ربات نمازخوان! + عکس

danesheroz دی ۵, ۱۳۹۱ ۰

جمشید شهرکی در سال ۸۸ یک ربات نمازخوان اختراع و آن را به ثبت رساند مخترع سیستانی، ربات نمازخوان خود را به منظور توسعه انرژی هسته‌ای وقف می‌کند.جمشید شهرکی در سال ۸۸ یک ربات نمازخوان اختراع و آن را به ثبت رساند. این ربات با هدف آموزش و آشنایی کودکان با نماز، طراحی شده است [&hellip

جمشید شهرکی در سال ۸۸ یک ربات نمازخوان اختراع و آن را به ثبت رساند
مخترع سیستانی، ربات نمازخوان خود را به منظور توسعه انرژی هسته‌ای وقف می‌کند.جمشید شهرکی در سال ۸۸ یک ربات نمازخوان اختراع و آن را به ثبت رساند.

این ربات با هدف آموزش و آشنایی کودکان با نماز، طراحی شده است و می‌تواند تمام ارکان نماز را با قرائت صحیح اجرا کند.

شهرکی تاکنون ۲۰ اختراع دیگر نیز به ثبت رسانده است و هدف خود را از وقف کردن این ربات، کمک به رشد و توسعه انرژی هسته‌ای، سرعت بخشیدن به ترویج نماز و امر به معروف و کمک به توسعه علم و فناوری و جوانان مخترع عنوان کرد.

به گفته این مخترع سیستانی، اگر تولید انبوه ربات نمازخوان آغاز و ارگان‌های مربوطه در این راه ما را یاری کنند، شاهد حرکت جدید و نوینی در زمینه امر به معروف خواهیم بود.

جمشید شهرکی عواید به دست آمده از تولید و فروش این ربات را با کمک اداره‌کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان برای کمک به رشد و توسعه انرژی هسته‌ای، سرعت بخشیدن به ترویج نماز و امر به معروف و کمک به توسعه علم و فناوری و جوانان مخترع صرف خواهد کرد.

منبع: فارس
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۷
کد خبر : 1817
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »