دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رای صادر شده تبانی لیگ یک قابل کارشناسی نیست/شاید کمیته انضباطی نخواسته آبروریزی شود

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

کارشناس حقوقی فوتبال گفت: رای صادر شده تبانی در لیگ لیک فوتبال توسط کمیته انضباطی قابل کارشناسی نیست

هوشنگ نصیرزاده در خصوص رای صادرشده تبانی در فوتبال اظهار کرد: این رای صادر شده قابل کارشناسی نیست چون تمام اطلاعات به صورت محرمانه نزد کمیته انضباطی، متخلفان و ستاد تخلفات نگه داشته شده است و چیزی نگفتند.

وی افزود: شاید کمیته انضباطی خواسته آبروریزی نشود به همین دلیل ریز تخلفات را نگفته و فقط به صورت کلی رای صادر کرده است. در این رای صادره یک نقطه چین به جای اسم فرد گذاشته شده بود. اگر نشانی او را به طور دقیق دادند، پس چرا اسمی از او آورده نشده است؟ شاید از آدم های رده بالا بوده است!

کارشناس حقوقی فوتبال تصریح کرد: فقط در این رای می دانیم که شهرداری و برخی تیم ها به لیگ پائین تر سقوط کرده اند که این رای و محرومیت های بیش از ۳ جلسه و جریمه های بیش از ۳ میلیون تومان قابل تجدید نظر هستند و در صورت اعتراض متخلفان می توانند به استیناف اعتراض کنند.

نصیرزاده در پاسخ به این سوال که چرا برخی تیم ها با وجود محرومیت مدیران و بازیکنان و سرمربیان به لیگ پائین سقوط نکردند و با تیم برخوردی نشده؟ گفت: این رای شاید به این دلیل بوده که پیشنهاد نامشروع احراز شده است نه تبانی. تبانی در زمین فوتبال اتفاق می افتد و تلفنی نمی شود. شاید تخلف متخلفان طوری بوده که به تیم خدشه وارد نکرده است. بالاخره نمی دانم در مجموع چه ملاحضاتی را کمیته انضباطی در نظر گرفته است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دوشنبه شب در حکم تبانی فوتبال در لیگ یک رای به سقوط تیم شهرداری تبریز به لیگ دسته اول و محرومیت دوساله فراز کمالوند، صادیق ورمرزیار، مجید باقری‌نیا، حمید رمضانی، امید طیری، نادر دست‌نشان و … را داد.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۶
کد خبر : 17367
بازدیدها: 121

پاسخی بگذارید »