دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برخی وزرا را لاریجانی تحمیل کرد:

رای برخی نمایندگان با ۵۰۰ هزار تومان تغییر می کند!

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
رای برخی نمایندگان با ۵۰۰ هزار تومان تغییر می کند!

دانش روز: یک وزیر پیشنهادی اصلاح طلب در جمع گروهی از خبرنگاران ضمن حمله به ۲ تن دیگر از وزرای معرفی شده از سوی حسن روحانی، آنها را عناصر تحمیل شده از جانب علی لاریجانی خواند!

به گزارش دانش روز،  این وزیر پیشنهادی که دارای سوابق امنیتی در دولت خاتمی بوده و نیز مشاورت میرحسین موسوی در جریان فتنه را بر عهده داشت، در دیدار گروهی از خبرنگاران با ارائه تحلیلی درباره کابینه حسن روحانی، برخی وزرای پیشنهادی را تحمیل شده از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خوانده و گفته است: آقای روحانی در شرایط فعلی چاره ای غیر از تن دادن به معرفی این افراد برای عبور از سد مجلس نداشت.

این وزیر پیشنهادی که قرار است سکان یکی از وزارتخانه‌های مهم اقتصادی و اجتماعی را بر عهده بگیرد، همچنین با ادعای فقدان یک مدیریت منسجم در مجلس برای تصمیمی گیری واحد درباره رای اعتماد  به وزرای پیشنهادی، مدعی شده است: رای برخی نمایندگان مجلس را می شود با ۵۰۰ هزار تومان تغییر داد.

گفتنی است این وزیر پیشنهادی به دلیل ایفای نقش در جریان فتنه مورد انتقاد شدید نمایندگان اصولگرا قرار دارد اما با لابی های مختلف درصدد سفیدسازی خود می باشد.

منبع:دانا

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸
کد خبر : 49885
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »