پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راه یابی تیم فوتسال مقاومت البرز به لیگ دسته یک کشور

danesheroz1 شهریور ۹, ۱۳۹۲ ۰
راه یابی تیم فوتسال مقاومت البرز به لیگ دسته یک کشور

دانش روز: مسئول کمیته فوتسال البرز گفت: تیم فوتسال مقاومت البرز با برتری ۵ بر ۴ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل تیم آذرخش بندرعباس، جواز حضور در لیگ دسته یک فوتسال کشور در فصل جدید را به دست آورد

  به گزارش دانش روز، پژمان رضایی گفت: دیدار برگشت مرحله پلی اف لیگ دسته دو کشور در حالی عصر دیروز در سالن انقلاب اسلامی کرج به انجام رسید که نماینده البرز در بازی رفت متحمل شکست یک برصفر شده بود و برای صعود نیاز به برد با اختلاف دو گل داشت.

وی اظهار کرد: شاگردان رضا فلاح بازی را خیلی خوب شروع کردند ودر همان ابتدای بازی به گل رسیدند اما دوگل غافلگیرکننده خوردند تا بازی برای البرزی ها مشکل شود با این حال جوانان مقاومت با حمایت اندک تماشاگران حاضر در سالن بازی برتری را نشان دادند تا در پایان نیمه نخست با برتری ۴ بر ۲ به رختکن بروند.

رضایی گفت: در نیمه دوم مقاومت توان خود را برروی حفظ نتیجه گذاشته بود وبا چرخش توپ در نقاط مختلف زمین سعی در حفظ اندوخته خود داشت با این حال آنها توانستند گلی دیگر بزنند تا در ادامه تک گل بندری ها در نیمه دوم بی اثر شود.

تیم فوتسال مقاومت البرز با این پیروزی به همراه علیصدر همدان مجوز حضور در فصل آتی لیگ دسته اول کشور را به دست آورد وبرای اولین بار البرز را در این سطح از فوتسال کشور صاحب نماینده کرد.

منبع:ایرنا

شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳
کد خبر : 55693
بازدیدها: 330

پاسخی بگذارید »