جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راه اندازی ۱۴ مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی بانوان کرج

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
راه اندازی ۱۴ مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی بانوان کرج

دانش روز: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمال کرج گفت: در ماه مبارک رمضان، ۱۴مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی بانوان در مساجد این منطقه راه اندازی شده است

 به گزارش دانش روز،  حجت الاسلام ˈمحمد محمدی مجد ˈ افزود: راه اندازی این مراکز با توجه به نیاز جامعه بانوان و آگاهی از مسایل دینی و شرعی انجام شده است .

وی اظهارکزد: کارشناسان و مبلغه های دینی در این مراکز همه روزه پیش ازاقامه نماز مغرب و عشاء آماده پاسخگویی به مسایل شرعی بانوان هستند.

محمدی مجد با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان اجرای ۱۰ برنامه فرهنگی در مساجد شمال این شهرستان پیش بینی شده ،بیان کرد : برگزاری کلاس آموزش قرآن ویژه کارمندان، اجرای طرح با قرآن در رمضان، برگزاری طرح قرآنی ۱۴۴۷ و کلاس تفسیر قرآن از جمله این برنامه ها است .

وی یادآور شد: در ماه مبارک رمضان ۵۰ مبلغ دینی و مذهبی ازحوزه های علمیه قم به مساجد شهرستان کرج اعزام شده اند.

وی گفت: برگزاری کلاس های آموزش قرآن ، اخلاق، بیان احکام ، اقامه نماز جماعت و سخنرانی درزمینه مسایل دینی از جمله برنامه های روحانیون اعزامی به مساجد است .

محمدی افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی ومذهبی درمساجد موجب تقویت باورهای دینی مردم و افزایش کمی و کیفی امور فرهنگی در مساجد می شود .

وی اظهارکرد: تهیه و توزیع دعاها و تقویم شرعی ماه رمضان در مساجد و مراکز فرهنگی شهرستان از دیگر برنامه های این اداره به مناسبت ماه مبارک رمضان است.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۶
کد خبر : 40771
بازدیدها: 273

پاسخی بگذارید »