سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راه اندازی شعبه دانشگاه الزهراء در استان البرز

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
راه اندازی شعبه دانشگاه الزهراء در استان البرز

دانش روز: استاندار البرز از راه اندازی شعبه شماره ۲ دانشگاه الزهراء در این استان خبر داد و گفت: در این زمینه استانداری با تامین زمین مناسب و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی حمایت و همکاری خود را به منظور تسریع در راه اندازی این دانشگاه مدنظر دارد

به گزارش دانش روز، اصغر عربیان، با بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه ای که میان استانداری البرز و دانشگاه الزهراء تهران منعقد شد، شعبه شماره ۲ این دانشگاه در این استان راه اندازی می شود.

وی این اقدام مهم علمی در استان را در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در راستای گسترش این دانشگاه در شهرها به ویژه در سه استان کشور از جمله البرز با توجه به ظرفیتهای موجود و همچنین نزدیکی این استان به سایت مرکزی در تهران ذکر کرد.

عربیان یادور شد: با راه اندازی این دانشگاه جهشی علمی در حوزه بانوان این استان به وجود می آید که می تواند آینده روشنی را در ارتقاء علمی بانوان ترسیم کند.

دانشگاه الزهراء محیطی امن و سالم برای فعالیت های علمی بانوان به وجود می آورد

استاندار البرز تحقق این مهم را گامی موثر در راستای فراهم کردن بستری امن و سالم به منظور فعالیتهای علمی بانوان عنوان کرد و گفت: با راه اندازی و تجهیز شعبه جدید این دانشگاه در استان البرز محیطی سالم و امن برای تحصیلات مقاطع مختلف عالی دختران در این استان به وجود آمده و به مطالبه دیرینه آنان پاسخ می دهد.

عربیان یادآور شد: بر اساس این تفاهم نامه کمیته مشترک کاری با حضور استانداری، امام جمعه کرج، معاونتهای آموزشی، مالی و فرهنگی دانشگاه تشکیل جلسه داده و نسبت به برنامه ریزی مناسب به منظور راه اندازی این دانشگاه بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

وی افزود: در این راستا استانداری البرز با تامین زمین مناسب و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی حمایت و همکاری خود را به منظور تسریع در راه اندازی این دانشگاه مدنظر دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: امید می رود با گشودن فصل جدید علمی در حوزه بانوان شاهد بالندگی بیش از پیش این قشر تاثیرگذار در استان البرز باشیم.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۹
کد خبر : 50297
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »