جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

صدور مجوز تخصصی:

راه اندازی آدینه مهد، مهد مسجد و مهد قرآنی

danesheroz1 مهر ۵, ۱۳۹۲ ۰
راه اندازی آدینه مهد، مهد مسجد و مهد قرآنی

دانش روز: مدیر کل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی از صدور مجوز تخصصی برای راه اندازی مهد های کودک آدینه مهد، مهد مسجد و مهد قرآنی خبر داد.

به گزارش دانش روز، حمیدرضا الوند افزود: سازمان بهزیستی مدتی است که نسبت به راه اندازی مهدهای کودک قرآنی ، آدینه مهد و همچنین مهد مسجد اقدام کرده است که این مهد های کودک نیز با استقبال زیادی مواجه شده اند.

وی گفت: با توجه به اهمیت آموزش های قرآنی و دینی به کودکان صدور مجوز برای ایجاد مهدهای کودک قرآنی در اولویت برنامه ای سازمان قرار دارد.

مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی تاکید کرد: آموزش مربیان مهدهای کودک ، ارائه دوره های تخصصی، تدوین کتب علمی ، استانداردسازی آموزشهای کودکان و … از جمله اقداماتی است که برای افزایش سطح کیفی مهدهای کودک انجام می شود.

الوند از فعالیت ۱۹۰ مهدکودک قرآنی در سطح کشور خبر داد و گفت: استان خراسان رضوی با ۴۰ مهد ، یزد با ۳۸ مهد، اصفهان با ۲۱ مهد دارای بیشترین مهدکودک قرآنی در کشور هستند همچنین ۸ مهد کو دک قرآنی نیز در سطح شهر تهران فعال است.

به گفته وی، افراد دارای رشته های مرتبط تحصیلی قرآنی و حوزوی و دارندگان رتبه های اول تا سوم کشوری و بین المللی در رشته های مختلف قرآنی می توانند نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

منبع:مهر

جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۶
کد خبر : 62771
بازدیدها: 446

پاسخی بگذارید »