جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راه‌ حلی خوشمزه برای “لک های صورت”

danesheroz1 آذر ۷, ۱۳۹۲ ۰
راه‌ حلی خوشمزه برای “لک های صورت”

دانش روز: جوش و لک صورت به شکل های گوناگون بروز می‌کند که دانشمندان در جدیدترین مطالعات خود علت اصلی بروز این لک ها را در صورت کشف کرده‌اند و راه‌حل های درمانی را نیز برای آنها بررسی کرده‌اند

به گزارش دانش روز،  مواد آرایشی، دست کاری کردن جوشها، هوای آلوده و رژیم غذایی نادرست از اصلی ترین عوامل بروز “جوش” و لک در صورت به شمار می‌آید که خوشمزه‌ ترین داروها برای برطرف کردن آنها توت‌فرنگی، نارنگی و میوه‌های دارای ویتامین ‌C است.
 
گفتنی است، پرتقال از میوه‌هایی است که به دلیل اسید بالایی که دارد می‌تواند عفونت ها را در بدن از بین ببرد و به عنوان یک “کپسول آنتی بیوتیک” عفونت ها، جوش و لکه‌های پوستی را نابود کند.
بررسی ها نشان می‌دهند، حتی ماساژ پوست با میوه‌ها و پوست میوه‌هایی که حاوی “ویتامین ‌C “بالایی هستند باعث می‌شوند این دردها تسکین یابند.
نتایج مطالعات نشان می‌دهند، دانشمندان با انجام آزمایش روی تعداد زیادی از افرادی که از بیماریهای پوستی رنج می‌بردند دریافتند خواب کافی و خوردن میوه‌هایی نظیر پرتقال قبل از خواب باعث می‌شود تا بعد از خواب پوست از “شفافیت “کافی برخوردار باشد و از لکه‌ها و جوشها به میزان زیادی کاسته شده باشد.
منبع: باشگاه خبرنگاران
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۷
کد خبر : 76523
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »