چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راه‌ اندازی «مدرسه کمردرد» در کرج ‌

danesheroz1 آذر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
راه‌ اندازی «مدرسه کمردرد» در کرج ‌

دانش روز: رئیس اداره طرح و برنامه سازمان پارک‌ ها و فضای سبز شهرداری کرج از راه اندازی «مدرسه کمردرد» در محل خانه باغ فاتح کرج خبر داد.

به گزارش دانش روز، مهتاب حاتمی گفت: با توجه به شیوع بیماری کمردرد بین افراد به خصوص کارمندان و افرادی که ساعات طولانی پشت میز می‌نشینند، طی هماهنگی‌های به عمل آمده، مقرر شد که «مدرسه کمردرد» در محل خانه باغ پارک فاتح کرج راه اندازی شود.

وی افزود: در این مدرسه پزشکان متخصص مرتبط با این بیماری حضور پیدا می‌کنند و به بررسی مشکلات شهروندان درخصوص کمردرد می‌پردازند.

این مسئول خاطرنشان کرد: آموزش حرکات اصلاحی، ورزش درمانی، روش صحیح نشستن پشت میز ویژه کارمندان و … از جمله محورهای این مدرسه است.

حاتمی ادامه داد: این مدرسه قرار است که پنج شنبه هر هفته از ساعت هفت صبح تا هفت شب فعالیت کند که تمامی خدمات ارائه شده در آن برای شهروندان به صورت کاملا رایگان است.

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: همچنین در این مدرسه نمایشگاه کوچکی از عکس‌ها و پوسترها با محوریت کمردرد و ارائه روش‌های صحیح ورزش به صورت مصور برپا خواهد شد.

وی درپایان گفت: طبق برنامه ریزی قرار است که تعدادی مشاور در رشته فیزیوتراپی نیز در این محل حضور یابد و به سوالات شهروندان در این رشته پزشکی پاسخ دهد.

منبع: کامنا

دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۶
کد خبر : 77391
بازدیدها: 142

پاسخی بگذارید »