دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راهکارهایی برای یافتن یک همسر خوب!

danesheroz1 مهر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
راهکارهایی برای یافتن یک همسر خوب!

دانش روز: این روزها ازدواج برای بسیاری از جوانان به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است و قدرت انتخاب جوانان را بسیار کاهش داده است

به گزارش دانش روز، هیچ گاه به دنبال یک فرد ایده آل و ناب نباشید زیرا یک فرد در نهایت استانداردهای کامل که هم باشد باز هم ویژگی هایی دارد که ممکن است از نظر شما چندان خوشایند به نظر نیاید.

بررسی ها نشان می دهند، اگر کسی در اطرافتان وجود دارد که می خواهد به زندگی شما وارد شود به او اجازه انجام این کار را بدهید از برداشت اولیه ما ممکن است این کار اشتباه باشد اما زمان دادن به خودمان و دیگران شرایطی را ایجاد می کند که بهتر می توانیم تصمیم بگیریم.

گفتنی است محافظه کاری و وسواس های بیهوده را کنار بگذارید و تمام حرف دیگران را بشنوید و اگر کسی هم ایرادی داشت به او با یک ویژگی های برجسته نگاه کنید این کار موانع پیش روی ازدواج را تا حد زیادی از بین می برد.

نتایج مطالعات همچنین نشان می دهند، سعی کنید این باور را در خود تقویت کنید که برای ادامه زندگی نیازمند همسری هستید و برای رسیدن به این خواسته بیش از اندازه تان تلاش کنید و سعی کنید فردی را پیدا کنید که تا حد زیادی خصوصیت هایش شبیه شما باشد تا بتواند بهترین شریک زندگی برای شما باشد با این کار حتی می توانید به موقعیت های بالا دست یابید.

 

 

منبع:  باشگاه خبرنگاران

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۴
کد خبر : 66476
بازدیدها: 207

پاسخی بگذارید »