یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در استان البرز آغاز شد

danesheroz بهمن ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

همزمان با سراسر کشور مردم مومن و ولایی شهرستان‌های مختلف استان البرز، راهپیمایی با شکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن را با فریادهای مرگ بر آمریکا آغاز کردند

در حال حاضر مردم شهرستان‌های کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و همچنین شهرهای مختلف استان البرز مانند اشتهارد، محمد شهر، کمالشهر و آسارا همزمان با ملت پر افتخار ایران اسلامی راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را در مسیرهای از قبل تعیین شده آغاز کردند.

شعارهایی چون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و لبیک یا خامنه‌ای، مهمترین شعارهایی است که در حال حاضر رد سراسر استان البرز طنین‌انداز شده است.

خانواده معظم شهدا و ایثارگران، جوانان، دانشجویان، طلاب، ورزشکاران، اصناف و اقشار مختلف مردمی در راهپیمایی امروز حضوری گسترده دارند.

راهپیمایان با سردادن شعارهایی چون این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، این همه لشگر از کجا آمده به عشق رهبرم علی آمده، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر با ولایت تجدید میثاق کردند. حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال به ویژه جوانان و نوجوانان نشانگر آن است که توطئه‌های دشمنان برای مایوس و ناامید کردن ملت ایران نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون دیگر دسیسه‌های آنها ناکام مانده است.

حضور گسترده مردم شهرستان‌های استان البرز در راهپیمایی امروز نشان دهنده عمق عشق و علاقه آنها به انقلاب اسلامی و رهبری عظیم‌الشان انقلاب است و لحظه به لحظه به خیل راهپیمایان افزوده می‌‌شود.

راهپیمایان البرزی همچنین تصاویری از رهبری معظم انقلاب اسلامی و پلاکاردهایی حاوی شعارهای انقلابی و حماسی در دست دارند.

یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۰۱
کد خبر : 6345
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »