پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راهپیمایی پرشور روز قدس و نابودی رژیم صهیونیستی

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
راهپیمایی پرشور روز قدس و نابودی رژیم صهیونیستی

دانش روز: نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس گفت: راهپیمایی پرشور روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک می کند و حضور پرشور امروز مردم مومن سراسر کشور نقشه های استکبار را در هم کوبید

به گزارش دانش روز، محمدجواد کولیوند  در خصوص حضور پر شور مردم استان البرز در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس را اقدام عالمانه، شجاعانه و حکیمانه امام خمینی (ره) دانست و افزود: امام راحل با نامگذاری این روز، موضوع فلسطین را برای همیشه زنده نگه داشت.

وی ادامه داد: با گذشت زمان، بیداری کشورهای اسلامی بیشتر می شود، حوادث اخیر جهان عرب و سرنگونی دیکتاتورها نیز بیانگر بیداری اسلامی الهام گرفته از انقلاب اسلامی است.

کولیوند بیان کرد: راهپیمایی پرشور روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک می کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس به منظور حمایت از ملت مظلوم فلسطین، نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیکتر می کند.

نماینده کرج اظهار داشت: همه تشکلها، احزاب و گروه های سیاسی همچون سالهای گذشته در راستای منافع نظام و بیداری کشورهای اسلامی همنوا با جهان اسلام در راهپیمایی روز قدس حضور پر شوری داشتند.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۹
کد خبر : 45609
بازدیدها: 137

پاسخی بگذارید »