چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راهنمای ارسال SMS از طریق جیمیل

danesheroz1 تیر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
راهنمای ارسال SMS از طریق جیمیل

دانش روز: بسیاری از ما روزمان را درکنار جیمیل سپری میکنیم و به اندازه ای غرق اینترنت و جیمیلمان هستیم که فرصت چک کردن گوشی هم نداریم! این حقیقت است اما اگر شما هم اس ام اس هایتان را به موقع چک نمی‎کنید و از گوشی خود غافلید، برایتان راه کار تازه ای داریم.

به گزارش دانش روز، بسیاری از ما روزمان را درکنار جیمیل سپری میکنیم و به اندازه ای غرق اینترنت و جیمیلمان هستیم که فرصت چک کردن گوشی هم نداریم! این حقیقت است اما اگر شما هم اس ام اس هایتان را به موقع چک نمیکنید و از گوشی خود غافلید، برایتان راه کار تازه ای داریم،

راهنمای ارسال SMS از طریق جیمیل

در این پست به شما می آموزیم که چگونه از طریق جیمیل، اس ام اس هایتان را ارسال و دریافت کنید . برای این کار ابتدا افزونه مورد نظر را نصب کنید و بعد اپلیکیشن موبایل را نصب نمایید. زمانی که نصب برنامه بر روی گوشی تمام شد، عملیات همزمان سازی بین جیمیل و تلفن همراه شما شروع می شود و بعد از تمام شدن می توانید به راحتی با جیمیل پیام هایتان را مدیریت کنید، این برنامه تقریبا شبیه gtalk عمل می کند و رابط کاربری زیبایی دارد.

راهنمای ارسال SMS از طریق جیمیل

برای شروع باید یک دکمه آّبی به صورت Compose SMS در پایین Compose  در جیمیلتان مشاهده کنید. با فشردن این دکمه می توانید به راحتی اس ام اس هایتان را به هر کسی ارسال کنید .

راهنمای ارسال SMS از طریق جیمیل

از دیگر ویژگی های این برنامه این است که می تواند هشدار دریافت تماس، اعلان اس ام اس، بک آپ گیری از اس ام اس ها و… را در کامپیوترتان پشتیبانی کند.

منبع:برترین ها
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹
کد خبر : 39131
بازدیدها: 318

پاسخی بگذارید »