شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش روز گزارش میدهد:

رئیس فدراسیون والیبال، قائم مقام وزیر ورزش؟

danesheroz7 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
رئیس فدراسیون والیبال، قائم مقام وزیر ورزش؟

دانش روز: رئیس فدراسیون والیبال گفت: افرادی که در هیئت رئیسه فدراسیون حضور دارند و با ما همکاری کردند توانایی این را دارند تا برنامه‌های والیبال را ادامه دهند، اما هنوز برای این بحث‌ها زود است

به گزارش دانش روز ،

افراد حاضر در هیئت رئیسه فدراسیون جانشین‌های خوبی برای من هستند

این جمله‌ای بود که  محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال درمورد انتخاب جایگزین برای خودش به زبان آورد.
این روزها حرف و حدیث پیرامون فدراسیون والیبال زیاد است؛ از تغییر رئیس تا آینده رئیس کنونی. محمدرضا داورزنی در حال حاضر که سلطانی‌فر به عنوان گزینه پیشنهادی وزیر ورزش معرفی شده است شانس زیادی برای دریافت یکی از سمت‌های وزارت ورزش را دارد و به احتمال فراوان باید از فدراسیون والیبال خداحافظی کند.

هدف ما ادامه مسیر فعلی والیبال است
اینکه چه کسی جایگزین این مدیر موفق خواهد شد، نقطه ابهامی است که برای اهالی توپ و تور ایجاد شده است، اما شخص داورزنی سرنخ‌هایی را ارائه کرده است و در گفت‌وگویی درمورد انتخاب جایگزین برای خودش گفت: وقتی هفت سال برای بنایی تلاش می‌کنیم قطعاً به فکر آینده‌اش هم خواهیم بود. ما از ششمی آسیا به قهرمانی آسیا رسیدیم و در لیگ جهانی حضور خوبی داشتیم؛ حدود هفت تیم ملی در رده‌های مختلف داریم و طبیعی است که باید تمام این موارد را در نظر بگیریم. هر کاری که کردیم برای مملکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی کردیم. بدون شک تلاش می‌کنیم که اگر روزی قرار شد از فدراسیون برویم کاری کنیم که والیبال مسیرش را ادامه دهد.
وی در ادامه می‌گوید: افرادی که در هیئت رئیسه فدراسیون حضور دارند و با ما همکاری کردند توانایی این را دارند تا برنامه‌های والیبال را ادامه دهند، اما هنوز برای این بحث‌ها زود است. ما طبق برنامه پیش خواهیم رفت و نمی‌خواهم با این بحث‌ها ضربه‌ای به گزینه‌های ریاست و حتی تیم‌های ملی بزنم. اگر کوچکترین ضربه‌ای به برنامه‌های والیبال وارد شود خودم را نمی‌بخشم و اعتقاد دارم که برنامه‌ها باید با دقت اجرا شود. والیبال مانند ساعت به کارش ادامه می‌دهد و در بخش ساحلی هم امیدوارم بتوانیم آسیب‌شناسی درست کنیم و اوضاع را اصلاح کنیم.

داورزنی

احتمال حضور دکتر ضیایی

به گزارش دانش روز، از جمله افرادی که در هیئت رئیسه فدراسیون حاضر هستند و ارتباط خوبی با داورزنی دارد و از شانس بالایی برای کسب کرسی ریاست فدراسیون والیبال برخوردار بوده “دکتر ضیایی”، نایب رئیس کنونی فدراسیون است.

سمت داورزنی در دولت یازدهم

حال باید منتظر ماند و دید که داورزنی در وزارت ورزش دولت روحانی چه سمتی می‌گیرد و چه کسی جایگزین وی در فدراسیون والیبال خواهد شد.
1391032314265991_PhotoL

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۶
کد خبر : 50360
بازدیدها: 473

پاسخی بگذارید »