جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رسیدگی فوری به شکایات مربوط به ثبت نام دانش آموزان

رئیس ستاد ثبت‌نام وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به شکایات مربوط به ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس سریعاً رسیدگی می‌شود، گفت: اخذ وجه هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان ممنوع است.

danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
رئیس ستاد ثبت‌نام وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به شکایات مربوط به ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس سریعاً رسیدگی می‌شود، گفت: اخذ وجه هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان ممنوع است.

سید جمال صبح‌خیز، مشاور وزیر و رئیس ستاد ثبت‌نام وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس از پنجم خرداد، اظهار داشت: بخشنامه ثبت‌نام دانش‌آموزان به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های کشور ابلاغ شده و در آن به تمام نکات ثبت‌نام اشاره شده است. وی با بیان اینکه اخذ وجه [&hellip

سید جمال صبح‌خیز، مشاور وزیر و رئیس ستاد ثبت‌نام وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس از پنجم خرداد، اظهار داشت: بخشنامه ثبت‌نام دانش‌آموزان به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های کشور ابلاغ شده و در آن به تمام نکات ثبت‌نام اشاره شده است.
وی با بیان اینکه اخذ وجه هنگام ثبت‌نام مطلقاً ممنوع است، گفت: مدارس در هنگام ثبت‌نام تنها می‌توانند هزینه حق بیمه دانش‌آموز که مبلغ ۳ هزار تومان است، دریافت کنند.
صبح‌خیز افزود: در دوره ابتدایی، فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش نیز هزینه کتاب‌های درسی در هنگام ثبت‌نام از خانواده‌ها گرفته می‌شود که نرخ کتب درسی در معرض دید در محل ثبت‌نام قرار خواهد گرفت.
وی به نظارت دقیق و مستمر بر روند ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس اشاره کرد و بیان داشت: در صورتی که خانواده‌ای نسبت به روند ثبت‌نام دانش‌آموزان شکایت یا پیشنهادی دارد، می‌تواند به ستادهای ثبت‌نام ادارات مناطق و ستاد مرکزی وزارت آموزش و پرورش مراجعه کنند؛ به شکایات نیز به فوریت رسیدگی می‌شود.
منبع: فارس

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۵
کد خبر : 21680
بازدیدها: 195

پاسخی بگذارید »