شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در هفته دولت و از سوی استانداری البرز:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مدیر نمونه البرز

danesheroz1 شهریور ۹, ۱۳۹۲ ۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مدیر نمونه البرز

دانش روز: دکتررامین حاجی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به عنوان مدیر نمونه استان البرز برگزیده شد

به گزارش دانش روز، در مراسم باشکوهی که با حضور دکتر عربیان استاندار البرز، فرماندهان سپاه استان البرز، فرمانداران و شهرداران شهرهای این استان و جمع کثیری از مسئولین ادارات، سازمان ها و ارگان های دولتی و خانواده های معظم شهدای استان برگزار شد از دکتر رامین حاجی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به عنوان مدیر نمونه استان تقدیر و تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ باهک فرمانده سپاه سیدالشهدای استان البرز ضمن تاکید بر داشتن تفکر بسیجی و تفکر انقلابی در تمامی سازمان ها و مدیریت ها به ذکر نکاتی به منظور تسهیل و تسریع امور در ارگانهای دولتی پرداخت و گفت: از واجبات انجام وظیفه حذف تشریفات اداری و کاغذبازی اداری که موجب آزار و کندی روند انجام امور است و نیز سرعت بخشیدن به خدمات و در آخر تصدی و بکارگیری جوانان و کارمندان مستعد و توانمند در پیشرفت نظام در کنار پرورش استعدادهای آنها و مهمترین بخش معرفی و برگزیدن نمونه ها و شاخص های این امور است.

در ادامه دکتر عربیان استاندار البرز ضمن گرامیداشت یاد، روش و منش شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی بویژه شهدای دولت، دکتر باهنر و شهید رجایی گفت: درخت پرثمر انقلاب اسلامی که با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و همت و از خودگذشتگی شهدای عزیز انقلاب اسلامی کاشته و آبیاری شده است امروزه چنان تنومند است که با بادهای تهدیدهای پوچ و بیهوده دشمنان خم نخواهد شد.

استاندار البرز در ادامه، دولت در حکومت اسلامی را کارگزار نظام معرفی کرد که در راس آن ولی امر است و تفاوتی نمی کند که این دولت معتدل باشد یا اصولگرا، همگی تحت امر ولایت فقیه و در سایه آرامشی که توسط مقام معظم رهبری ایجاد می شود به خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول هستند.

وی ضمن برشمردن برخی ویژگی های نظام گفت: توطئه هایی که در منطقه انجام می شود خود وسیله ای است که به اهمیت وجود پربرکت ولایت فقیه پی ببریم که راهنمای ماست و اجازه نمی دهد راه را گم کنیم.

دکتر عربیان با بیان اینکه امروز اقتدار ما بیش از گذشته است و دشمن از پس ضربه زدن به ما بر نمی آید افزود: اکنون دشمن با چهره دوست وارد عرصه می شود و به جمع دوستان ما نفوذ می کند و ممکن است چهره ای پس از سال ها خدمت به سوی ضربه زدن به نظام منحرف شود و این مسائل و تجربیات گذشته می بایست چشم ما را باز کند و همیشه مترصد نفوذ دشمنان باشیم. وی در پایان سخنانش هفته دولت را به معنی هفته تمامی خادمین ملت اعم از بسیج، سپاه، اصناف و تمامی کسانی که به عنوان کارکنان ادارات دولتی مشغول به خدمت هستند می باشد و تمامی این افراد می بایست با تمام قوا گوش به فرمان ندای رهبری بوده و سیستم پشتیبانی را در مسیر حرکت نظام مقدسمان هدایت کنند.

در این مراسم لوح تقدیر مدیر نمونه از سوی استاندار البرز و با حضور اسدیان سرپرست فرمانداری کرج، سردارحسینی مطلق فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع)، نماینده مقام معظم رهبری در ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) حاج آقا صوری، سرهنگ باهک فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع)، سرهنگ هاشمی فرمانده سازمان بسیج ادارات استان البرز به دکتر رامین حاجی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به پاس تلاش های ارزشمند و تاثیرگذار در حوزه علم و فرهنگ استان البرز اهدا شد.

همچنین در مراسم مذکور از جمعی از مدیران نمونه سایر سازمان ها و ادارات دولتی استان البرز تجلیل شد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۳
کد خبر : 55891
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »