جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

علی هراتی از آموزش و پرورش رفت + متن خداحافظی

danesheroz1 آذر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
علی هراتی از آموزش و پرورش رفت + متن خداحافظی

دانش روز: رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج از این سمت خداحافظی کرد

به گزارش دانش روز، علی هراتی که ریاست آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج را بر عهده داشت به عنوان معاون بازرسی مدیر کل روانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور شد.

متن خداحافظی هراتی به شرح ذیل لست.

پیام خداحافظی علی هراتی

باسمه تعالی

ذلک الفضل من الله و کفی بالله علیماً
نساء ۷۰
حضور با سعادت همکاران عزیز و دوستان گرامی
 
با سلام و عرض ادب و ارادت
خدای عزّ و جلّ را شاکرم که فرصتی داد تا در کنار همکارانی صدیق، شریف و متعهد، حلاوت و شیرینی خدمت صادقانه و خالصانه را تجربه کنم، همکارانی که وجودشان سرشار از عشق و شور و محبت بود و کار سخت را برایم سهل و آسان می نمود.
اکنون که پس از ۳۷ ماه خدمت و کسب تجربه در جوار دوستان و همکاران عزیزی چون شما از محضرتان مرخص و با ورود به عرصه ی دیگر، در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت اله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) با همت و پشتکار در راه عزت انقلاب اسلامی به انجام وظیفه ادامه خواهم داد. بدیهی است که همه موفقیت ها و کسب رتبه های برتر جهانی، کشوری و استانی را مرهون و مدیون همکاری، همدلی و همفکری، هماهنگی و هم افزایی همه مدیران، دبیران و معلمان عزیز ناحیه ۳ کرج دانسته، خاطره های شیرین کار و تلاش در کنار شما خوبان همواره در ذهنم جاوید خواهد ماند.
از طرف دیگر از همکاری ها و همراهی های ائمه محترم جمعه، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، فرماندار عزیز، مدیرکل محترم و شوراهای معاونین استان، شورای معاونت منطقه، اعضای محترم شورای آموزش و پرورش، همکاران گرانقدر، بخشدار مرکزی و شهرداران محترم، شوراهای اسلامی، نیروهای محترم نظامی و انتظامی، دانش آموزان عزیز، خیرین محترم، خبرنگاران دلسوز که در زمینه اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی و افزایش و توسعه مراکز آموزشی و پرورشی ناحیه ۳ کرج تلاش وافری داشته اند صمیمانه تشکر می نمایم و بابت تمام کمبودها و نواقص از یکایک عزیزان به ویژه همکاران عزیز پوزش و حلالیت طلبیده، از خداوند منّان برای همه تلاش گران عرصه تعلیم و تربیت توفیقات روزافزون و عاقبت به خیری آرزومندم.

 

 

 

احمد هراتی

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴
کد خبر : 78482
بازدیدها: 625

پاسخی بگذارید »