جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس‌جمهور بخواهد صندلیش را کنار صندلی رهبر بگذارد مشکل ایجاد می‌شود

28 danesheroz خرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
رئیس‌جمهور بخواهد صندلیش را کنار صندلی رهبر بگذارد مشکل ایجاد می‌شود

دانش روز : وزیر ارشاد دولت نهم گفت:در اداره کشور اگر رئیس جمهور بخواهد جای پایش را به رخ مقام اول بکشاند آنجا مشکل ایجاد می‌شود و اگر رئیس جمهور بخواهد صندلیش را در کنار صندلی رهبر بگذارد و نگاهش این باشد که من یکی و رهبر یکی آنجا مشکل ایجاد می‌شود

به گزارش دانش روز ، محمدحسین صفار هرندی عصر یک شنبه در جمع مردم شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه تحریم‌ها موجب خود ساختگی کشور می‌شود، اظهار داشت: نیروهای متخصص کشور بسیاری از کالاهایی که وارد کشور می‌شده است بدل زده‌اند و هم اکنون در کشور تولید می‌شود و نیاز ما به خارج قطع شده است.

وی ادامه داد: سرعت علمی و تکنولوژی در کشور به خاطر تحریم‌ها افزایش پیدا کرده است و خود غربی‌ها اعتراف کرده‌اند که اعمال تحریمها در خصوص ایران اشتباه بوده و این مهم موجب شده است که ایران مستحکم‌تر شود.

محمدحسین صفار هرندی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران برکات بسیاری داشته است و بسیاری از کشورهای اسلامی هم اکنون نسخه مقاومت را از ایران گرفته‌اند و اینکه کشور سوریه توانست مقاومت کند و در مقابل دشمنان ایستادگی کند به خاطر این است که مقاومت را از ایران یاد گرفته رفته‌است.

وی اذعان داشت: انقلاب اسلامی هم اکنون به نقطه ای رسیده است که ترس و هراس در دل دشمنان ایجاد کرده است و به راحتی نمی‌توان این کشور را به دست هر کسی داد.

محمدحسین صفار هرندی یادآور شد: کشور به این عظمت و با اقتدار و این دامنه تاثیر را نمی‌توان به آدم‌های بی‌بوته سپرد و آدمی که بخواهد خودش را از تیر رس حادثه دور کند به درد کشور نمی‌خورد و دشمنان تا هستی را نگیرند راضی نمی‌شوند. می‌خواهیم رئیس جمهور انتخاب کنیم و باید فردی شجاع انتخاب شود تا کشور پیشرفت کند و کسی که با هر تشر دشمن مریض می‌شود صلاحیت هدایت سکان کشتی انقلاب را که امید ملت‌های بسیاری شده است را ندارد و باید رئیس جمهور پیام رسانی امام را داشته باشد و کسی که پیام انقلاب و پیام نجات بخش را دریافت نمی‌کند صلاحیت رئیس‌جمهور شدن را ندارد.

وی اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری یعنی اینکه به استقبال وضعیتی رفتن که سرنوشت چهار سال، هشت سال و حتی چهل سال دیگر را برای کشور رقم می‌زند و انتخابات می‌تواند سرنوشت چهارسال، هشت سال و… را به خوبی رقم بزند یا اینکه برعکس.

سر کرده جریان انحرافی در همان ابتدا کم آورده بود

وی یادآور شد: انتخابات محیطی است برای به ظهور نشاندن شهامت افراد بزرگ برای رسیدن به خواسته‌های بزرگ یا به عرصه رساندن آدم‌های بی بخار و بی‌بوته که هنر اصلی آنها وطن فروشی است. فاصله بین عزت و ذلت فاصله بسیار کوتاهی است.

وی در ادامه با اشاره به شاخص های انتخاب فرد اصلح و شایسته، تاکید کرد: کسی که می‌خواهد مجری قانون شود باید با همه وجود ایمان به حقانیت حاکمیت دین داشته باشد و بعضی‌ها همین نیامده می‌گویند ما کم آورده‌ایم و آن ادمی که خوشبختانه صلاحیتش پذیرفته نشده و همه این آدم را به عنوان سر کرده جریان انحرافی در همه کشور می‌شناسند برگشته و می‌گوید دوره حاکمیت اسلام و اسلام‌گرایی به پایان رسیده؛ این آدم می‌خواست رئیس جمهور کشور شود.

وی بااشاره به شاخصه دوم برای انتخاب ادامه داد: باید ببینیم کسی که می‌خواهد عهده‌دار مقام دوم کشور شود نگاهش با مقام نخست کشور که ما او را نایب امام زمان می‌شناسیم چگونه است.

محمدحسین صفار هرندی اذعان داشت: در اداره کشور اگر رئیس جمهور بخواهد جای پایش را به رخ مقام اول بکشاند آنجا مشکل ایجاد می‌شود و اگر رئیس جمهور بخواهد صندلیش را در کنار صندلی رهبر بگذارد و نگاهش این باشد که من یکی و رهبر یکی آنجا مشکل ایجاد می‌شود.

وی گفت: رهبری به مسئولان می‌گوید که بیایند نظر دهند در جلسات مختلف مشورت می‌شود و صحبت می‌شود دیدگاه‌ها مطرح می‌شود و در پایان جلسه جمع بندی می شود و تصمیم گرفته می‌شود و بعد از جلسه کسی بیجا می‌کند که بیاید حرف دیگری بزند و وقتی تصمیم اتخاذ شده است کسی حق ندارد قضاوت شخصی خودش را را ملاک عمل قرار دهد.

وزیر ارشاد دولت نهم در ادامه گفت: اگر کسی رفته پیش رهبری و گفته من به خودم نمی‌بینم که توانایی اداره کشور در این شرایط سنی و کهولت سن داشته باشم و رهبری هم تائید می‌کند و می‌گویند من هم همین برداشت را راجع به شما دارم، این می‌شود حجت چرا باید کار متفاوت انجام شود.

 

منبع : مهر

پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۹
کد خبر : 24190
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »