پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باحضور سهامیان مقدم و سمرقندی:

دیه دانش‌آموزان فوت شده در حادثه آتش‌سوزی دبستان شین‌آباد پرداخت شد

danesheroz اسفند ۵, ۱۳۹۱ ۰

دیه دانش آموزانی که در حادثه آتش سوزی دبستان انقلاب اسلامی شین آباد فوت شده بودند، پرداخت شد

در جلسه ای که با حضور امام جمعه شهرستان پیرانشهر، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران، مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندار شهرستان پیرانشهر و اولیاء دانش آموزان حادثه دیده در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد،درخصوص مسائل مربوط به دانش آموزان اسیب دیده و حادثه دیده بحث و گفتگو شد.

 

امام جمعه شهرستان پیرانشهر در این جلسه اظهار کرد: این کلام خداوند که در اجل تقدیم و تأخیری نیست و ما انسانها نباید به داشته ها خوشحال و در مصیبتها محزون شده تا از صراط مستقیم منحرف نشویم از اولیاء دانش آموزان تقدیر و تشکر نمود و از مسئولین بابت پیگری امور دانش آموزان حادثه دیده سپاسگزاری کرد.

 

در ادامه جلسه جواد سهامیان مقدم رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران با دادن هدیه ۵۰ میلیون تومانی به دانش آموزان حادثه دیده با اولیاء آنان همدری و آرزوی سلامتی کامل را برای دانش آموزان مصدوم نمود.

 

مدیرعامل بیمه ایران در این خصوص گفت: این هدیه در طی ۱۵ سال آینده به حساب دانش آموزان حادثه دیده واریز می شود.

 

پس از جلسه مذکور مدیر کل آموزش و پرورش استان همراه با امام جمعه شهرستان، مدیر عامل شرکت بیمه ایران، فرماندار و سرپرست آموزش و پرورش پیرانشهر به منزل دانش آموزان فوت شده از حادثه آتش سوزی رفت و ضمن ابراز همدردی با اولیاء دانش آموزان فوت شده ( ساریا رسول زاده و سیران یگانی )و تقدیر و تشکر از صبر و حوصله خانواده های این عزیزان از دست رفته دیه ی آنان توسط مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران طی ۲ فقره چک به هریک از خانواده ها پرداخت شد.

 

همچنین در این دیدار اولیاء دانش آموزان فوت شده نیز این حادثه را قضا و قدر و امتحان الهی دانسته و از زحمات شبانه روزی مسئولین خصوصاً مدیرکل آموزش و پرورش و سایر مسئولین شهرستانی و استانی تقدیر و تشکر کردند.

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۷
کد خبر : 7759
بازدیدها: 325

پاسخی بگذارید »