شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دیدار کارکنان نهاجا با رهبر انقلاب

danesheroz بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
دیدار کارکنان نهاجا با رهبر انقلاب

دانش روز : فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند

به گزارش دانش روز ، صبح امروز در سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی با امام خمینی(ره)، فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

مهمترین محورهای بیانات رهبر انقلاب به شرح ذیل است:

** تأثیر حادثه پر برکت ۱۹ بهمن ۵۷ ایجاد احساس استقلال در ارتش بود.

** برای نشان دادن کارآمدی در مقابله با تهدیدها و حفظ امنیت هوایی کشور باید احساس استغنای از دیگران و استقلال و تکیه به ظرفیت‌های خود داشته باشید.

** گاهی یک حادثه ابعادی پیدا می‌کند که حتی خود پدیدآورندگان آن حادثه هم انتظارش را ندارند. حادثه ۱۹ بهمن از این قبیل بود.

**شعار استقلال در کنار شعار آزادی از مهمترین شعارهای انقلاب بود. در استعمار جدید قدرت‌های مداخله‌گر به‌دنبال قرار دادن عوامل مستبد خود در رأس کشورها هستند.

** قدرت‌های مداخله گر میخواهند به مردم کشورها القا کنندکه استقلالشان با پیشرفت منافات دارد؛ کسانی هم در داخل کشورها از جمله در ایران حرف آنها را تکرار می‌کنند.

** سرنوشت یک انقلاب در مقابل حاکم مستبد، بدون مبارزه با قدرت سلطه‌گر خارجی حامی آن، یا شکست مسئولان انقلاب و نابودی انقلاب است یا خیانت آنها؛ سازش با مستکبر بجایی نمی‌رسد.

** استقلال به‌معنای بداخلاقی با همه دنیا نیست، استقلال یعنی مقابله با قدرت مداخله‌گری که می‌خواهد دستور بدهد و حیثیت و شرف یک ملت را برای منافع خود خرج کند.

 

 

مرجع : پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری

شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۴
کد خبر : 92336
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »