پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز:

دیدار مقابل مس کرمان سخت خواهد بود

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
دیدار مقابل مس کرمان سخت خواهد بود

دانش روز: سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس کرمان اظهار داشت: سایپا تیم جوانی است و باید به این تیم فرصت داد

 به گزارش دانش روز،  انگین فیرات سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس کرمان در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار مقابل مس کرمان اظهار داشت: در مقابل تیم با تجربه ای قرار خواهیم گرفت و این تیم هر ساله جزو تیم های خوب لیگ برتر است این تیم دفاع خوبی دارد و ما کاملا با بازی حریف آشنا هستیم. این تیم در خط حمله با مشکل مواجه است و ما باید از این موقعیت خوب استفاده کنیم.

وی ادامه داد: رضا ناصحی، ابراهیم صادقی و قباخلو را در این دیدار نخواهیم داشت و کار ما را برای بازی سخت خواهد کرد.

فیرات ادامه داد: سعی داریم که تیم جدیدی را درست کنیم و این تیم آینده دار است و به خاطر همین موضوع در این چند هفته نتوانستیم نتیجه راضی کننده را کسب کنیم.

سرمربی سایپا اظهار داشت: تیم ما بسیار جوان است و باید به سایپا فرصت داد.

فیرات در خصوص پرداخت صد میلیون تومان به جزیره ابوموسی و تشکیل تیم فوتبال در این جزیره در روز هایی که این باشگاه با مشکلات مالی مواجه است گفت:باید از مسئولان باشگاه سوال شود و از نظر کلی سیاست باشگاه سایپا این است که به بازیکنان جوان فرصت داده شود.

وی در خصوص اینکه قرار بوده تیم سایپا شب قبل بازی در کرج اردوی خود را برگزار کند گفت: من در خواستی که از باشگاه داشتم این بوده که فبل از بازی ها در کرج اردوی خود را برگزار کنیم ولی باشگاه در این خصوص پاسخگو نبوده و به وعده خود عمل نکرده است.

منبع:مهر

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۶
کد خبر : 53259
بازدیدها: 290

پاسخی بگذارید »