پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دیدار محرمانه نتانیاهو با پادشاه اردن

danesheroz دی ۷, ۱۳۹۱ ۰

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، بنیامین نتانیاهو نشست محرمانه‌ای را با پادشاه اردن در امان با هدف بررسی خطر افتادن سلاح‌های شیمیایی سوریه به دست افراط‌گراها یا حزب‌الله لبنان برگزار کرده است. مسئولان اسرائیلی در گفت‌وگو با دو شبکه تلویزیونی و سایت‌های خبری اسرائیلی اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در امان [&hellip

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، بنیامین نتانیاهو نشست محرمانه‌ای را با پادشاه اردن در امان با هدف بررسی خطر افتادن سلاح‌های شیمیایی سوریه به دست افراط‌گراها یا حزب‌الله لبنان برگزار کرده است.

مسئولان اسرائیلی در گفت‌وگو با دو شبکه تلویزیونی و سایت‌های خبری اسرائیلی اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در امان نشست محرمانه‌ای را با ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن در زمینه بررسی سلاح‌های شیمیایی سوریه و احتمال دستیابی گروه‌های افراطی و حزب‌الله لبنان به این سلاح‌ها برگزار کرده است.این منابع در حالی این اظهارات را مطرح کردند که سخنگوی نتانیاهو از هر گونه اظهار نظر در این باره امتناع کرده است.

این سفر محرمانه چند روز بعد از انتشار اخباری مبنی بر استفاده از گاز‌های سمی در حمص صورت گرفت.

این در حالی است که موشه یعالون، معاون نتانیاهو استفاده نیروهای سوری از سلاح‌های شیمیایی را بعید دانسته است.

بر اساس گزارش شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی مذاکرات بین نتانیاهو و ملک عبدالله دوم بسیار مفصل و درباره همکاری دو طرف درخصوص سرنوشت سلاح‌های شیمیایی بوده است.

منبع: ایسنا
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲
کد خبر : 2048
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »