دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سخنگوی باشگاه سایپای البرز:

دیدار سایپا و فولاد لغو نشده است

danesheroz دی ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

سخنگوی باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپای البرز اعلام کرد: با وجود تعطیلی استان البرز در روز شنبه به دلیل آلودگی هوا، دیدار سایپا و فولاد در این روز طبق روال معمول برگزار خواهد شد

تعطیلی روز شنبه در دیدار سایپا و فولاد که باید در شهرستان کرج در روز شنبه برگزار شود، تاثیری نداشته است.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به لغو دیدار‌های لیگ برتر در تهران به دلیل آلودگی هوا، آیا دیدار سایپا و فولاد در روز شنبه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این دیدار بر اساس برنامه اعلام شده، برگزار می‌شود و تغییری در زمان برگزاری صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: بر اساس آخرین اطلاعاتی که دارم، شورای تامین استان البرز اعلام کرده است که منعی برای برگزاری این دیدار وجود ندارد.

سخنگوی باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپا در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا احتمال تغییر در این تصمیم وجود دارد، گفت: تصور نمی‌کنم این بازی لغو شود، چرا که اگر قرار بر عدم برگزاری دیدار سایپا و فولاد بود، باید امشب اعلام می‌کردند.

لازم به توضیح است، بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ برتر، تیم‌های فوتبال سایپای البرز و فولاد خوزستان در روز شنبه شانزدهم دی ماه راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

این در حالی است که استاندار البرز روز شنبه را به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام کرده است.

همچنین استان تهران نیز در این روز تعطیل بوده و از سوی هیئت فوتبال تهران دیدار تیم‌های پیکان و داماش به دلیل آلودگی هوا تهران لغو شده است.

جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۷
کد خبر : 2697
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »