چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دیدار جمعی از سرگروه های حلقه های صالحین با امام جمعه کرج

danesheroz بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
دیدار جمعی از سرگروه های حلقه های صالحین با امام جمعه کرج

دانش روز :امروز جمعی از سرگروه های حلقه های صالحین به مناسبت دهه فجر با امام جمعه کرج ” حجت الاسلام سید حسینی همدانی ” دیدار داشتند

به گزارش دانش روز ،حجت الاسلام حسینی همدانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تبریک به مناسبت ایام دهه فجر، از سرگروه های حلقه های صالحین به عنوان افسران جنگ نرم یاد نمودند.تاریخ جهان وقتی که بررسی می کنیم خصوصا در ۲۰۰ سال اخیر مسائل متعددی برای جهان واقع شده و حرکات اساسی و زیربنایی شاید در قسمت هایی از دنیا واقع شده ، ولی هیچ حرکتی به عظمت “انقلاب اسلامی ” نیست.

انقلابی که بسیاری از اقدامات سیاسی دنیا را بر هم زد.و آثارش سالیان سال باقی است ، این انقلاب ان شاء الله به قیام حضرت مهدی (عج) متصل شود.

حضور همه جانبه در صحنه های مختلف انقلاب قبل و بعد از انقلاب داشتند از این رو باید به نقش زنان در عرصه های مختلف انقلاب توجه داشت .

حلقه صالحین یک عملیات ، یک طراحی ، یک برنامه بسیار اساسی و مفید برای رشد نیروها ست.نباید آن را ساده در نظر گرفت باید خوب تلاش کنیم تا نیرو های کارورزیده تحویل جامعه داد.کسانی که از ارکان انقلاب هستند باید بر مسائل تسلط کامل داشته باشند و از مواضع خود دفاع کنند.

در دوران دفاع مقدس اگر بانوان و خانواده ها اعتقاد راسخ و ایمان نداشتند اجازه ورود عزیزانشان را به جنگ نمی دادند.

در زمینه حفظ انقلاب ، ثبات و پیشبرد انقلاب ، بانوان نقش اساسی دارند .

برای اینکه یک ملت را زمین گیر کنند بهترین کار این است که زنان آن جامعه را زمین گیر کنند ، در این صورت ملت کلا زمین گیر می شود.زنان نقش شان بسیار مهم است.

در یک جعبه سیب ، یک سیب گندیده آرام آرام همه ی سیب ها را خراب می کند. در جامعه هم اگر یک خانم حریم و حرمت خودش را حفظ نکند آرام آرام کل جامعه را آلوده می کند.

۷۰۰۰شهید زن از ناحیه انقلاب وجود دارد. ما زن جانباز ۷۰ درصد در استان البرز داریم.این موجب شور انقلابی می شود.

امام خمینی (ره) فرمودند:من از شجاعت زنان ایران احساس غرور می کنم.

در دوران انقلاب و بعد از انقلاب ، در مسائل تدارکات و … زنان نقش مهم داشتند.

با شعار “افزایش بی حجابی با تبلیغات غربی  با هدف حفظ آزادی ” روی افکار جوانان کار می کنند.

در استان البرز خانم های بی حجاب و …را می بینیم که خودشان را عرضه می کنند و چهره ی شهر را آلوده می کنند باید یک مسیری را طی کرد تا در سطح شهر بانوان با حجاب مظهر تجلی قرار گیرند.

زنان با حجاب نباید صحنه را برای زنان بی حجاب خالی کنند و باید همیشه در صحنه باشند.

کسی که در دنیا جزء صالحین است در آخرت نیز جزء صالحین است.با بالا بردن علم و مسائل جامعه ، جهات دنیا ، اهل بندگی و عبادت ، بنده ی صالح خدا باشید.

امام جعفر صادق (ع) می فرمایند: شیعیان من جزء آن کسانی هستند که اگر ۱۰۰ هزار نفر در آنجا ساکن بودند ، باید شما بدرخشید.. (یعنی عملکردش باید به گونه ای باشد که بدرخشند)

باید مواظب نقش مان باشیم. دشمن (شیطان) قسم می خورد که ما را از پای در می آورد یعنی اینکه تا ما را از بین نبرد از تلاش باز نمی ایستد. در نتیجه مواظب اعمال ، رفتار و کردارمان باشیم.

IMG_1068

IMG_1069

IMG_1075

IMG_1079

IMG_1070

 

 

منبع :مفاآنلاین

سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰
کد خبر : 91599
بازدیدها: 261

پاسخی بگذارید »