شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دیدار باقیمانده های گروهک ریگی با منافقین در لندن + اسامی

danesheroz دی ۵, ۱۳۹۱ ۰

به تازگی تعدادی از باقیمانده های گروهک ریگی که مدت هاست در عربستان و تحت محافظت و حمایت سرویس اطلاعاتی عربستان می باشند برای شرکت در نشست گروهک منافقین به لندن مسافرت کردند. برخی از شرکت کنندگان در این جلسه شامل عبدالرئوف ریگی برادر بزرگتر عبدالمالک و مفتی این گروه تروریستی به همراه مولوی قاسم [&hellip

به تازگی تعدادی از باقیمانده های گروهک ریگی که مدت هاست در عربستان و تحت محافظت و حمایت سرویس اطلاعاتی عربستان می باشند برای شرکت در نشست گروهک منافقین به لندن مسافرت کردند.

برخی از شرکت کنندگان در این جلسه شامل عبدالرئوف ریگی برادر بزرگتر عبدالمالک و مفتی این گروه تروریستی به همراه مولوی قاسم پنچگوری ، سعید ترکمن زهی و … می باشد.

از چند سال قبل با هدایت سرویس جاسوسی آمریکا سازمان منافقین و گروهک تروریستی ریگی در کویته پاکستان توافقنامه های همکاری امضاء کرده اند.

بر اساس برخی از این توافقات گروهک منافقین بحث آموزش اعضای گروهک ریگی در حوزه های جمع آوری خبر، عملیات ترور، بمب سازی و طراحی عملیات و…  برعهده گرفتند.

نکته جالب توجه اینکه این دو گروه به لحاظ ائدولوژی دو قطب متضاد هم می باشند ولی از آنجائیکه هر دو تحت حمایت سرویس اطلاعاتی آمریکا می باشند در یک راستا عمل می کنند و مامور به  عمل به سناریوهای امنیتی آمریکا می باشند و از خود اختیاری ندارند.

بر اساس هدایت سازمان سیا هدف کوتاه مدت مشترک اخیر این دو گروه بی ثبات سازی محیط داخلی ایران و امنیتی کردن فضا تا آستانه انتخابات ریاست جمهوری خرداد ۹۲ می باشد و  استفاده از ائدولوژی های به ظاهر سنی و شیعه گرایی تنها پوششی برای جذب نیرو می باشد.

منبع: زاهدان پرس
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۹
کد خبر : 1918
بازدیدها: 237

پاسخی بگذارید »