شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دیدار اوباما با شجاع‌ ترین زن جهان

danesheroz1 فروردین ۹, ۱۳۹۳ ۰
دیدار اوباما با شجاع‌ ترین زن جهان

دانش روز: رییس جمهور آمریکا در دیدار با مدیر اجرایی برنامه ملی امنیت خانواده عربستان جایزه شجاع‌ ترین زن جهان را به وی اهدا کرد

به گزارش دانش روز،«باراک اوباما» رییس جمهور آمریکا که روز گذشته به‌ منظور گفت‌ وگو و بررسی مسائل مهم خاورمیانه و حمایت سیاسی و نظامی از مخالفان سوریه وارد عربستان شده است در حاشیه دیدار با سران سعودی با “شجاع‌ترین زن جهان” نیز دیدار کرد.

باراک اوباما در دیدار با خانم دکتر «مها عبدالله المنیف» مدیر اجرایی برنامه ملی امنیت خانواده عربستان با تقدیر از عملکرد وی جایزه شجاع‌ترین زن جهان را نیز به وی اهدا کرد.

اهدای جایزه شجاع ترین زنان جهان که از سال ۲۰۰۷ و از سوی وزارت خارجه آمریکا آغاز شد به ادعای آمریکایی ها، این جایزه به کسانی داده می‌شود که برای صلح، عدالت، حقوق بشر و تقویت جایگاه زنان گام شجاعانه برداشته باشند.

خانم دکتر مها عبدالله المنیف، با تلاش در جهت گسترش آگاهی وهوشیاری جامعه و مبارزه با خشونت در خانواده و رسیدگی به قربانیان تعرض به کودکان، از قربانیان تجاوز و تعرض به خانواده ها در این کشور حمایت کرده است.

به نقل از ابنا لقب شجاع‌ ترین زن جهان پیش از این، به ده زن از اوکراین، افغانستان، فیجی، گرجستان، گواتمالا، هند، مالی، تاجیکستان و زمیبابوه داده شده است.

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۹
کد خبر : 102286
بازدیدها: 395

پاسخی بگذارید »