سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دو دونده نوجوان استان البرز به اردوی تیم ملی دعوت شد

danesheroz اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲ ۰

ˈ محمد رستمیˈ و ˈ هومن کاظمی ˈ دوندگان استان البرز به ترتیب با کسب رتبه سوم و چهارم در رقابت های قهرمانی کشور که روز گذشته در کرمانشاه برگزار شد،به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند

به نقل از ایرنا؛ رییس هیات دو و میدانی استان البرز روز شنبه  گفت: این موفقیت حاصل تلاش مربیان و دست اندرکاران این رشته ورزشی در استان بوده که با تمرین مستمر به دست آمده است .

ˈ محمد مرادی ˈ افزود: در این رقابت ها رستمی در ماده ۵ هزار متر و هومن کاظمی در ماده ۴۰۰ متر مانع شرکت کرده بود.

وی اضافه کرد: سالار صادق پور ، سجاد عباسی ، مهرداد بردبار ، هومن کاظمی ، اسماعیل قادری ، محمد رستمی و محمد امین عبدلی اعضای تشکیل دهنده تیم البرز در این رقابتها بودند که حکمعلی کاظمی به عنوان مربی و سرپرست هدایت آن را بر عهده داشت .

مرادی بیان کرد: این رقابت ها که با هدف انتخاب اعضای تیم ملی دو و میدانی برای شرکت در مسابقات جهانی کشور اوکراین و آسیایی بود روز گذشته با شرکت دوندگان استانهای مختلف در مجموعه ورزشی آزادی شهر کرمانشاه انجام شد که در مجموع تیمهای همدان ، کرمانشاه و گلستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گزارش ایرنا، اکنون در سطح استان البرز حدود ۴۰۰ مربی و داور دو و میدانی با بیش از دو هزار دونده وجود دارد که ۴۰ درصد آنان را بانوان تشکیل می دهند.

بیشتر آموزش ها و تمرینات دوندگان این استان در پیست های دو و میدانی ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج، سپاه کرج و شهرستان ساوجبلاغ برگزار می شود.

شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱
کد خبر : 13080
بازدیدها: 164

پاسخی بگذارید »