پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دو اثر ادبی کودکان و نوجوانان البرز برگزیده کشوری شد

danesheroz دی ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

کارشناس ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز از برگزیده شدن دو اثر ادبی اعضای کانون در مسابقه کشوری “وقتی تو می آیی” خبر داد و گفت: این آثار پس از موفقیت در مرحله کتابخانه ای و استانی در مرحله کشوری برگزیده شدند

بتول علیپور با اعلام این خبر افزود: مسابقه ادبی “وقتی تو می آیی”  ویژه امام زمان (عج)خرداد سال گذشته طی فراخوانی اعلام شد و طی آن شرکت کنندگان آثارشان را به مرکز آفرینشهای ادبی سراسر کشور ارسال کردند.

وی ادامه داد: این مسابقه در سه مرحله کتابخانه ای، استانی و کشوری برگزار شد و در استان البرز نیز پس از برگزاری مسابقه و رقابت اعضا، برگزیدگان به مرحله کشوری راه یافتند و پس از بررسی آثار توسط داوران و کارشناسان کشوری موفق به کسب رتبه شد.

کارشناس ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز گفت: پس از اعلام نتایج “سامراد محمدی” موفق به کسب رتبه نخست در بخش داستان کودک و “زهرا سقیدگر” در بخش قطعه ادبی نوجوان برگزیده شد.

علیپور اظهار داشت: با توجه به انواع هجمه های فرهنگی که به شیوه های مختلف کودکان ونوجوانان را تهدید می کند تا هویت اسلامی ما را نابود سازد، باید با تدبیر، برنامه ریزی و پشتکارو تحصیل علم و بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری با تهاجم فرهنگی و مصادیق فرهنگ بیگانه مبارزه و فرهنگ غنی اسلامی را جایگزین کنیم.

وی در پایان افزود: در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که یکی از نهادهای فرهنگی و پایه ای برای آینده سازان ایران اسلامی است، به امر دینی و پرورشی کودکان و نوجوانان توجهی ویژه می شود.

منبع: مهر

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۶
کد خبر : 3462
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »