یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دومین شکست پرسپولیس در لیگ سیزدهم

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
دومین شکست پرسپولیس در لیگ سیزدهم

دانش روز: تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌ های کشور برابر میزبانش نفت تهران در ثانیه‌های پایانی تن به شکست داد. تیم یحیی گل‌محمدی با پیروزی برابر شاگردان علی دایی موقتا به صدر جدول صعود کردند

به گزارش دانش روز، نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های از ساعت ۱۹:۱۰ امروز جمعه بین دو تیم نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد و در حالیکه دو تیم تا ثانیه‌های پایانی با تساوی بدون گل به بازی ادامه می‌دادند، در نهایت نفت تهران با گل دقیقه ۳+۹۰ توسط علی قربانی به گل برتری دست یافت.

با این پیروزی تیم یحیی گل‌محمدی ۱۳ امتیاز شد و موقتا به صدر جدول صعود کرد. شاگردان علی دایی هم که دومین شکست در ۶ بازی نخست لیگ سیزدهم را تجربه می‌کردند، با ۱۰ امتیاز قبلی فعلا در رده چهارم باقی مانده است.

در این بازی که قضاوت آن برعهده یدالله جهانبازی بود، وحید حمدی‌نژاد از تیم نفت و میثم حسینی امید عالیشاه از تیم پرسپولیس بازیکنان اخطاری این بازی بودند. ضمن اینکه مهرداد اولادی بازیکن پیشین پرسپولیس و فعلی نفت تهران هم به دلیل مصدومیت در دقیقه ۲۰ جای خود را به علی قربانی داد.

دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی را انجام دادند که پرسپولیسی‌ها برای رسیدن به دروازه نفت به حرکات سرعتی امید عالیشاه و غلامرضا رضایی دل بسته بودند و نفتی‌ها هم دل به ضد حملات دوخته بودند. در این نیمه عملکرد خوب دروازه‌بان‌ها باعث شد که معدود خطرات دو تیم هم ثمر بخش نباشد.

با آغاز نیمه دوم پرسپولیسی‌ها تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند از این برتری خود برای رسیدن به گل استفاده کنند، آنها تا پایان نیمه دوم هم به حرکات از کناره‌ها و ارسال از جناحین جهت رسیدن به گل استفاده کردند اما عملکرد خوب خط دفاع و دروازه‌بان نفت مانع از اجرای صحیح این برنامه‌ها شد. در این نیمه نیز نفتی‌ها با استفاده از ضد حملات و شوت‌ها از راه دور سعی در باز کردن سرخپوشان داشتند و در نهایت نتوانستند در ثانیه‌های پایانی گل برتری را توسط علی قربانی به ثم رسانده و پیروزی ارزشمندی را برابر پرسپولیس و هوادارانش بدست آوردند.

در این بازی پرسپولیس با ترکیب نیلسون کوریا، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، حسینی ماهینی، قاسم دهنوی، مارکو استپانوویچ، محمد نوری، امید عالیشاه، غلامرضا رضایی(۶۲- محمد عباس‌زاده)، سیدمهدی سیدصالحی به میدان رفت و سوشا مکانی، محمدامین حاج محمدی، احمد آل نعمه، وحید حمدی نژاد، وروا غفوری، کمال کامیابی‌نیا، حسین ابراهیمی(۶۰- رسول نویدکیا، وحید امیری، علیرضا عزتی، مهرداد اولادی (۲۰- علی قربانی) و رضا نوروزی ترکیب تیم نفت را تشکیل دادند.

منبع:مهر

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۱
کد خبر : 53417
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »