جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای امروز آغاز می شود

28 danesheroz اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای امروز آغاز می شود

دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای در واحد دانشگاه کاشان برگزار می شود

دومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای  “IRAN GDC 2013” با همکاری بنیاد از امروز به مدت سه روز در دانشگاه آزاد کاشان برگزار خواهد شد.

دومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای باهدف ، کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی‌سازی ، آشنایی شرکت‌‌کنندگان با دستاوردها و توان ملی ارایه گردیده در زمینه بازی‌های رایانه‌ای ، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت از طرفی و دانش و هنر و نو آوری از سوی دیگر و بسترسازی محیط علمی دانشگاه برای بروز و رشد استعدادهای بازی‌سازی مبتنی بر علم و هنر ایرانی اسلامی برگزار می شود.

ترویج طراحی و ساخت بازی‌های بومی و ملی مبتنی بر ارزش‌های والای معنوی و ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، هدف‌گذاری ارتقای میزان انگیزه و اشتیاق دانشجویان و علاقه‌مندان به بازی‌سازی با ایجاد فضایی رقابتی بین دانشگاه‌ها و مراکز ایده پردازی وطراحی و تولید بازی در سطح کشور دیگر اهداف برگزاری مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای را تشکیل می دهد.

استقبال ۳۴ تیم از دانشگاه‌های سراسر کشور از نخستین مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای در دانشگاه کاشان ، برگزار کنندگان این رویداد را برآن داشت تا دومین دوره مسابقات را با توانمندی مضاعف اردیبهشت امسال برگزار کنند.

بر این اساس ، در این دوره از مسابقات به سه تیم برتر از لیگ های آزاد و دانشجویی و سطوح دو بعدی و سه بعدی ، به ترتیب تیم های اول : (پانزده میلیون) ریال ، تیم های دوم: (ده میلیون) ریال و تیم های سوم: (پنج میلیون) ریال  جایزه اهدا خواهد شد .

همچنین ، در صورتی که  تعداد تیم ها در هر لیگ و سطح به حد نصاب نرسد، فقط یک تیم به عنوان تیم برتر انتخاب شده و جایزه پانزده میلیون ریالی را دریافت می کند.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.irangdc.ir مراجعه کنند.

 

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۷
کد خبر : 15420
بازدیدها: 230

پاسخی بگذارید »