چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کمیته اطلاع رسانی:

دومین جلسه چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
دومین جلسه چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز

دانش روز: دومین جلسه کمیته اطلاع رسانی چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز، صبح امروز در محل دبیرخانه این جشنواره با حضور نمایندگان دستگاه های استانی برگزار شد.

به گزارش  دانش روز، احمدرضا فیروزی، رئیس کمیته اطلاع رسانی در این جلسه گفت: با پیگیری های انجام شده از دبیرخانه، مهلت ثبت نام در این جشنواره تا هفدهم مرداد ماه تمدید شده است و دستگاه‌ها و ادارات نسبت به این موضوع برای اطلاع رسانی، اقدام نمایند.

وی در ادامه به سایر فعالیتهای کمیته اطلاع رسانی جشنواره اشاره کرد و افزود: تهیه و تدوین بسته اطلاع‌رسانی و ارسال در سطح دستگاه‌ها و مخاطبان جشنواره، هماهنگی با صدا و سیمای استان البرز برای تولید و پخش تیزر تلویزیونی و اخبار و مصاحبه های مرتبط، تماس تلفنی با نمایندگان دستگاه‌ها و موسسات در استان و پیگیری اقدامات انجام شده در حوزه جشنواره، تهیه اخبار مرتبط با جشنواره و ارسال برای تمامی خبرگزاری‌ها، مطبوعات و صدا و سیما، مکاتبات با استانداری و درخواست برای در نظر گرفتن تمهیداتی به منظور تشویق و تجلیل از شرکت‌کنندگان به صورت اعم و برگزیدگان به صورت اخص، تماس تلفنی با برخی شرکت‌های صنعتی یا دانش‌بنیان و اطلاع رسانی جشنواره، پیگیری برای گرفتن بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها و تداوم ارسال نامه و پوستر جشنواره برای دستگاه ها و موسسات؛ از جمله فعالیتهای صورت گرفته از سوی کمیته اطلاع رسانی جشنواره علم تا عمل استان البرز در هفته اخیر است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی جشنواره در ادامه با تأکید به تقدیر و تجلیل از ارائه دهندگان طرح در چهارمین جشنواره علم تا عمل خاطرنشان کرد: در خصوص تقدیر از ارائه دهندگان و افراد منتخب در جشنواره با استانداری مذاکراتی انجام گرفته و تمهیداتی از سوی استانداری اتخاذ شده که حتی المقدور لوح و تندیس برای عموم شرکت کنندگان و هدایایی برای برگزیدگان اعطا شود.

در این جلسه وهاب آرایی، کارشناس روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری کرج ضمن اعلام آمادگی برای اطلاع رسانی جشنواره در فضای شهری گفت: سازمان زبیاسازی شهرداری، ۱۰ پایه از فضاهای مکث و تبلیغاتی با تعرفه نیمه تجاری در اختیار دبیرخانه چهارمین جشنواره علم تا عمل قرار خواهد داد؛ اما امکان چاپ بنرهای اطلاع رسانی را ندارد.
در ادامه جلسه، امیر بهادر ولیخانی، مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز نیز گفت: تاکنون هرگونه اطلاع رسانی که از سوی دبیرخانه اعلام شده است پیگیری شده و اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی در ادامه ابراز داشت: با توجه به اینکه استان البرزدر مورد تولید گیلاس، آلو و گندم رکورد دار هستیم، پیگیر شرکت این افراد در جشنواره نیز خواهیم بود.

احد آقایی، مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز در این جلسه به گزارش عمکرد در حوزه‌ی اطلاع رسانی پرداخت و گفت: لینک و پوستر جشنواره در قسمت مناسبی از سایت قرار گرفته است.
وی افزود: به حدود ۷۰۰ واحد صنفی فعال اطلاع رسانی شده و به ۷۶ واحد نیز به صورت ویژه، نامه نگاری صورت گرفته است.

آقایی با اشاره به اینکه سال گذشته سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان جهاد کشاورزی بیشترین طرح را ارائه دادند، تصریح کرد: در سومین جشنواره علم تا عمل، سازمان صنعت، معدن و تجارت۳۰ واحد طرح ارائه دادند که با در اختیار قرار دادن این واحدها به سازمان می‌توان اطلاع رسانی به صورت خاص از طریق اطلاع رسانی در رادیو و سیمای استان انجام داد.

آقایی در پایان این جلسه خواستار شد: در جلسه بعدی افراد بانکهای اطلاعاتی خود و پیامکهای ارسال شده را به صورت مستند ارائه دهند.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 43997
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »