دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مدت سه روز:

دومین جشنواره استانی قرآن و عترت ویژه بهزیستی البرز

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
دومین جشنواره استانی قرآن و عترت ویژه  بهزیستی البرز

دانش روز: دومین جشنواره قرآن و عترت ویژه جامعه هدف بهزیستی استان البرز در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کرج با حضور ۳۶ نفر از حافظان و قاریان استانی آغاز شد

به گزارش دانش روز، دومین جشنواره قرآن و عترت ویژه جامعه هدف بهزیستی استان البرز بعد از ظهر یکشنبه در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کرج آغاز شد.

این جشنواره طی سه روز از ۲۷ مرداد ماه لغایت ۲۹ مردادماه برگزار خواهد شد و طی این مدت شاهدحضور شرکت کنندگان قرآنی در رشته های حفظ، قرائت (ترتیل و تحقیق)، وبلاگ نویسی، مقاله نویسی و …بخواهد بود.

در اولین روز این جشنواره ۳۶ نفر قاری در رشته های حفظ و قرائت شرکت کردند.

تدبر در آیات قرآن آثار وضعی در زندگی دارد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرج در حاشیه برگزاری این جشنواره ضمن اشاره به برگزاری آن طی سه روز گفت: بحث قرآن در جامعه هدف بهزیستی به علت ناهنجاری های موجود بسیار حائز اهمیت است و حتی نگاه کردن به قرآن و تدبر در آیات آن آثار وضعی خود را در زندگی های امروزه خواهد گذاشت.

مهمترین ویژگی جشنواره تک بعدی نبودن آن است

عبدالله پور در ادامه با اشاره به اهمیت قرآن افزود: با وجود زندگی های امروزی و ناهنجاری های موجود، اگر زندگی ها قرآنی شود از این آسیب ها کاسته شده و این سری از مسابقات نیز برای تمامی سطوح از افراد بهزیستی از جمله معلولان، همکاران، روشندلان و …برگزار شده است.

وی مهمترین فعالیت این جشنواره را تک بعدی نبودن آن و برگزاری سری مسابقات در رشته های حفظ، قرائت (ترتیل،تحقیق)، نقاشی ویژه کودکان، دلنوشته ها، وبلاگ نویسی، خاطره نویسی ….عنوان کرد و از حضور نفرات اول مسابقات حفظ در مسابقات کشوری و بین المللی خبر داد.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۸
کد خبر : 51749
بازدیدها: 182

پاسخی بگذارید »