چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دومین تجمع خانواده‌ های مرزبانان مقابل کنسولگری پاکستان

danesheroz1 فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ ۰
دومین تجمع خانواده‌ های مرزبانان مقابل کنسولگری پاکستان

دانش روز: خانواده های سربازان ربوده شده در مرز کشور با همراهی مردم مشهد امروز در اعتراض به ربوده شدن ۵ مرزبان ایرانی از سوی گروهک تروریستی جیش الظلم مقابل کنسولگری پاکستان در مشهد تجمع می کنند

به گزارش دانش روز،

خانواده های سربازان ربوده شده در مرز کشور با همراهی مردم مشهد امروز در اعتراض به ربوده شدن ۵ مرزبان ایرانی از سوی گروهک تروریستی جیش الظلم مقابل کنسولگری پاکستان در مشهد تجمع می کنند.

این تجمع اعتراض آمیز از ساعت ۱۰ صبح در مقابل کنسولگری پاکستان در مشهد واقع در خیابان امام خمینی(ره)آغاز می شود.

خاطر نشان می شود روزهای گذشته نیز به دنبال انتشار خبر شهادت یکی از مرزبانان ربوده شده ایرانی به دست گروهک تروریستی جیش العدل و تعلل دولت پاکستان در دستگیری ربایندگان و آزادی مرزبانان، جمعی از جوانان مشهدی به نشانه اعتراض در مقابل سرکنسولگری پاکستان در مشهد تجمع کردند.

دولت پاکستان نیز اعلام کرد تا کنون نتوانسته است از سربازان ایرانی سر نخی به دست آورد؛ این در حالی است که یک منبع آگاه در این خصوص اعلام کرد تا کنون سرنخ های زیادی از شناسایی مکان این سربازان در اختیار دولت پاکستان قرار داده اند.

به نقل از دانا گفتنی است، گروهک مسلحی موسوم به جیش العدل که قبلا مسئولیت برخی از ترورها در شرق کشور را به عهده گرفته بود، مدتی است که پنج مرزبان ایران یک گروهبان و چهار سرباز را از خاک کشورمان ربوده و به آن سوی مرزها در پاکستان برده است.

یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱
کد خبر : 102470
بازدیدها: 231

پاسخی بگذارید »