شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دولت را بر اساس رهنمودهای رهبری حمایت میکنیم

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
دولت را بر اساس رهنمودهای رهبری حمایت میکنیم

دانش روز: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: مدیران اجرایی کشور سرمایه های نظام هستند ولی عملکردشان بر اساس رهنمودهای رهبری مورد حمایت قرار خواهد گرفت

به گزارش دانش روز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید‌رضا تقوی درحاشیه مراسم تودیع ومعارفه امام جمعه کرج که با حضور مسئولین ، روحانیون ، مدیران استانی و خانواده معظم شهدا در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب افزود: مسئولان ومدیران استانی کشور وظیفه دارند در سایه منویات مقام معظم رهبری در رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بکوشند و ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه نیز یار و یاور آنان در این راه خواهند بود.

وی تصریح کرد: ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه  بر اساس سیاستی که توسط مقام عظمی ولایت برای ایشان در نظر گرفته شده است ، با تمام وجود از آرمانها و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده و برای رشد و بالندگی جامعه اسلامی ایران ، مدیران ومسئولین کشور را همراهی خواهند کرد.

 ‌ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت : نقد منصفانه ودفاع واقع بینانه یکی از اصولی است که ائمه جمعه در مورد عملکرد مسئولین بکار خواهند برد و با درایت و هوشیاری تلاش خواهند کرد تا اختلافها به وحدت تبدیل شود تا در سایه دوستی و وفاق مدیران بتوانند کارهای خود را به خوبی به سرانجام برسانند.
 حجت‌الاسلام و المسلمین سید‌رضا تقوی افزود: با استفاده از کارکردهای نماز جمعه میتوان به توفیقات وپیروزی های روز افزون بیشتری دست پیدا نمود که این ، یکی از نعمتهایی است که جامعه اسلامی ما در سایه یک ولایت شایسته دارای آن است .
 وی یکی از مهمترین کارکردهای نماز جمعه را تحکیم وحدت بین مسئولین و تحکیم پیوند مسئولین با مردم ذکر کرد و گفت : شرکت در نماز جمعه به منزله تجدید بیعت با نظام وآرمانهای انقلاب است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حفظ نمودن مردم را در صحنه ، تقویت پیوند بین مردم و نظام ، مقابله با تهاجم فرهنگی ، بازگشت به اصول و یادآوری ارزشها  ، مصون نمودن و هشدار دادن به همگان  نسبت به آسیبها را ، از جمله کارکردهای نماز جمعه و وظایف ائمه جمعه دانست.

منبع:تیتر یک

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۰
کد خبر : 64696
بازدیدها: 142

پاسخی بگذارید »