دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دولت احمدی نژاد حتی یک ریال بدهی به بانک مرکزی ندارد

danesheroz2 تیر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
دولت احمدی نژاد حتی یک ریال بدهی به بانک مرکزی ندارد

دانش روز: معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به پیشتازی‌های دولت نهم و دهم نسبت به دولت‌های گذشته گفت: در حال حاضر دولت احمدی‌نژاد حتی یک ریال بدهی به بانک مرکزی ندارد که این اتفاق در مقایسه با عملکرد دولت‌های قبلی اتفاقی بی سابقه است

به گزارش دانش روز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری،‌ محمدرضا رحیمی عصر دیروز (دوشنبه)‌در مراسم افتتاح طرح‌های مهر ماندگار شهرستان سمنان با بیان اینکه دولت احمدی‌نژاد در تمامی زمینه‌ها نسبت به دولت‌های گذشته برتری دارد و عملکرد آن قابل مقایسه با قبل نیست، گفت: متاسفانه عده‌ای چشم خود را بر روی حقایق بسته‌اند و بدون داشتن دلیل و آمار صحیح دائمأ در صدد انکار خدمات این دولت هستند .

رحیمی ادامه داد: اعلام نرخ تورم از وظایف بانک مرکزی است و هر کسی حق ندارد در این خصوص اظهار نظر کند .

معاون اول رئیس‌جمهور به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص عملکرد تحسین برانگیز دولت نهم و دهم اشاره کرد و افزود : سخنان ایشان حساب‌شده و بر اساس آمار و ارقام صحیح است بگونه‌ای که کسی نمی تواند کوچک ترین ایرادی به آن وارد کند .

وی در ادامه با اشاره به افتتاح کتابخانه مرکزی سمنان تصریح کرد: با افتتاح این کتابخانه تعداد کتابخانه‌های مرکزی سراسر کشور به ۸۰ می‌رسد و تعداد کل کتابخانه‌های کشور از مرز ۳۰۰۰ باب می‌گذرد .

رحیمی همچنین به عملکرد دولت نهم و دهم در زمینه احداث سد و اجرای طرح‌های آبرسانی اشاره و خاطر‌نشان کرد : تا پیش از انقلاب اسلامی میزان آب موجود در پشت سد ها حدود ۱۲ میلیارد متر مکعب بود که این رقم تا قبل از دولت احمدی‌نژاد به ۲۰ رسیده بود و امروز در پایان دولت دهم شاهد حجم ۵۲ میلیارد متر مکعبی آب در پشت سدهای کشور هستیم که بیانگر جهش خیره‌کننده در طی هشت سال اخیر است .

معاون اول رئیس‌جمهور از برنامه‌ریزی‌های دولت برای انتقال آب دریای خزر به استان سمنان خبر داد و گفت :‌ کارهای لازم برای انجام این طرح انجام شده و توافقات مورد نیاز شکل گرفته است.

رحیمی همچنین افزود : اگر بتوانیم بخشی از آب رود ارس را که به دریای خزر می‌ریزد، انتقال دهیم ، کشاورزی آذربایجان شرقی و غربی رونق یافته و می‌تواند تحولی در این منطقه ایجاد کند.

معاون اول رئیس‌جمهور از انتقال آب خلیج فارس به اصفهان ، کرمان و یزد به عنوان طرحی پرفایده و مهم یاد کرد و ظهار داشت: امیدوارم این طرح‌ها در آینده شکل بگیرد و موجب تحول در بخش آبرسانی و کشاورزی کشور شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه احمدی‌نژاد نه تنها فرزند استان سمنان بلکه فرزند این نظام است، گفت : نظام جمهوری اسلامی ایران به داشتن چنین فرزندی افتخار می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۲
کد خبر : 38293
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »