جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سید محمد غرضی در مسجد رجایی شهر کرج

دولتهایی که تا کنون روی کار آمده اند تنها جیب فقرا را خالی کرده اند

danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
دولتهایی که تا کنون روی کار آمده اند تنها جیب فقرا را خالی کرده اند

دانش روز :نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت : خاصیت تورم این است که جیب فقرا را به نفع اغنیا خالی میکند ودولتهایی که تا کنون روی کار آمده اند تنها موجب خالی شدن جیب فقرا شده اند

سید محمد غرضی نامزد دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در مسجد رجایی شهر گوهردشت با مردم دیدار کرد.

سید محمد غرضی در جمع نمازگزاران ومردم سخنان خود را با برشمردن دستاوردهایی که با انقلاب اسلامی ایران در کشور ایجاد گردیده است آغاز کرد و گفت : اکنون ملت در زندگی خود از نعمت برق ، آب وگاز برخوردار است و تمام ابعاد جامعه نیز به سرعت در حال پیشرفت میباشد.

وی با بیان اینکه دشمن به خصوص آمریکا از تحریمها وتحت فشار قرار دادن ایران به دنبال نفی مادی خویش است گفت : انقلاب اسلامی ودستاوردهای با ارزش آن امانت امام راحل و شهدا است که باید از آن به خوبی نگهداری شود.

وی با اشاره به اوضاع واحوالات زمان مصدق و کاشانی گفت : در آن زمان اختلافات موجب کودتاه و مسائل حاشیه ای آن شد و امروز نیز اگر دشمن از مشکلات و کاستی های ما میگوید هدف شکاف انداختن در بین مردم را دارد و دل وی به حال مردم ایران نسوخته است بلکه میخواهد همین داشته ها را هم ببرد.

این نامزد دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد :  همینطور که می بینیم در سوریه ولبنان وهرکجای دیگر ، آمریکا دست به کشتار مردم میزند  و ما باید همچنانکه تا به حال ایستادگی کرده ایم با حضور ۵۵ میلیونی در پای صندوقهای رأی ، به این پایداری ادامه دهیم .

غرضی در ادامه گردهمایی خود با مردم  از حاضران خواست تا سوالات خود را برای پاسخگویی مطرح کنند.

وی در پاسخ به سوال یکی از حاضران که در خصوص تورم موجود در بازار ارز پرسید گفت : از زمان رضا شاه تا زمان متفقین و پس از انقلاب در تمام دولتها نرخ ارز به صورت متناوب زیاد می شد ولی  در دولت کنونی این افزایش وتورم نرخ چند برابری داشته است که این تورم جیب فقرا را به نفع اغنیا خالی کرده است.

سید محمد غرضی تصریح کرد : در تمام سالهای دور گذشته دولتها تنها مشکلات خود را برای ملتها به ارمغان گذاشته اند وکمکها و کارهای خیرشان در سایه گرفتاریها تنها باعث آزار فقرا شده است.

وی تورم را نتیجه چاپ اسکناس بدون پشتوانه وهزینه کردن بیشتر از درآمد ذکر کرد وگفت : دولتهای پیشین تا کنون به اندازه پولی که میگرفته اند خدمت و کارآیی نداشته اند  واگر شما دولتی میخواهید که ضد تورم باشد من میتوانم این دولت را تشکیل دهم.

این نامزد دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد : شاید محمد غرضی نتواند ولی با کمک وپشتیبانی ملت تلاش میکند تا این کار انجام شود.

غرضی در ادامه در پاسخ به سوال یکی دیگر از حاضران که پرسید چرا در یک برهه خاص امام راحل از شما ابراز نارضایتی داشت وشما از مسئولیت خود شانه خالی کرده بودید گفت : من هیچگاه در طول خدمت خود از بار مشکلات مردم  شانه خالی نکردم وحضور فعالانه من کاملا مشخص است کما اینکه خدمت خود را نه در گذشته ونه اکنون منوط به فعالیت گروه ها واحزاب نمیدانم.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم ایران مردم عاقلی برای تعیین سرنوشت خود هستند گفت : اگر بتوانیم تورم را مهار کنیم ، تولید  وزمینه های آن را ایجاد میکنیم تا اشتغال ایجاد شده از مشکلات مردم بکاهد.

نامزد دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در جواب یکی از حضار که با حالت پرخاشگرانه وی را مورد خطاب در خصوص عملکرد گذشته  و انتقادهای تندش در مورد دولت کنونی قرار داد گفت : اگر این تهمتها در من راهی داشت در حال حاضر توسط شورای نگهبان تأیید نمیشدم  وشما هم که از این دولت اینچنین حمایت میکنید ، امیدوارم که با آن محشور شوید.

سید محمد غرضی در ادامه پرسش وپاسخ خود با مردم در خصوص برقراری ارتباط با آمریکا گفت : من در همین مکان اعلام میکنم دولتی که با آمریکا ارتباط برقرار کند تا نفت خود را بفروشد عمری به بلندی دو یا سه سال خواهد داشت وملت بیشتر از این را تحمل نخواهند کرد.

وی در پایان گفت : آینده به دست سازندگان است وتخریب کنندگان میروند تا سازندگان به میدان بیایند ، همچنان که انقلاب اسلامی پس از تخریب کنندگان پدید آمد.

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۹
کد خبر : 23565
بازدیدها: 367

پاسخی بگذارید »