پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور مردم

دوام و قوام جمهوری اسلامی ایران به حضور مردم همیشه در صحنه به عنوان صاحبان اصلی انقلاب است.

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
دوام و قوام جمهوری اسلامی ایران به حضور مردم همیشه در صحنه به عنوان صاحبان اصلی انقلاب است.

دانش روز: استاندار البرز ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در حوزه های انتخابیه استان البرز گفت: دوام و قوام جمهوری اسلامی ایران به حضور مردم همیشه در صحنه به عنوان صاحبان اصلی انقلاب است

به گزارش دانش روز ، دکتر اصغرعربیان استاندار البرز با بیان مطالب ذکر شده در حاشیه بازدید از حوزه انتخابیه شهرستان کرج در گفتگو با خبرنگاران با تقدیراز تلاش های صورت گرفته در حوزه های انتخابیه استان البرز گفت: فعالیت گسترده مردم و مسئولان برای خلق «حماسه سیاسی» که از ابتدای صبح امروز در مراکز اخذ رای استان آغاز شده، قابل تقدیر است.

وی در این گفتگو با تقدیر از نگاه عمیق مردم به منظور حضور در پای صندوق های رای درساعات اولیه روز تاریخی و سرنوشت ساز ۲۴ خرداد، اظهار داشت: همانگونه که در گفتگوهای گذشته نیز مورد توجه قرار گرفته و به مردم توصیه شده است همه کاندیداهایی که در این دوره از انتخابات از فیلترهای نظارتی عبور کرده و صلاحیتشان برای حضور در انتخابات احراز شده است صالح هستند اما همه اصلح نیستند.

این مسئول گفت: تمامی شرایط برای خلق حماسه سیاسی مردم در استان البرز آماده است و عوامل اجرایی تا مهلت قانونی پذیرای مردم ولایت مدار استان البرز هستند.

استاندار البرز تصریح کرد: باید با انتخاب و شناخت عمیق از افراد اصلح آینده کشور، شهر و روستای خود را مورد توجه قرار دهیم چراکه قرار است با این انتخاب مدیریت کشور و شهر را به دستان آنان بسپاریم.

وی در این گفتگو با توصیه به شهروندان برای انتخابی اصلح یادآور شد: در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قریب به سه هزار نفر در استان البرز شرکت کرده اند که از این تعداد ۹۱۰ نفر به پارلمانهای شهری و روستایی راه می یابند.

دکتر عربیان در پایان سخنان خود از حضور چشمگیر مردم در ساعات اولیه روز اخذ رای به مراکز پیش بینی شده تقدیر کرد و گفت: دوام و قوام نظام جمهوری اسلامی به حضور و پشتوانه مردمی است که می تواند مسیر توسعه کشور را به سوی قله های پیشرفت و سرافرازی رهنمون شود.

گفتنی است دکترعربیان استاندار البرز که در ساعت اولیه آغاز رسمی انتخابات ۲۴ خرداد در مسجد جامع رجایی شهر کرج حاضر شد و آرای خود را به صندوق انداخت در سیمای البرز حاضر شد و از دریچه تلویزیون با مردم ولایت مدار البرز به گفتگو پرداخت. بازدید از حوزه های انتخابیه شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد، از حوزه انتخابیه شهرستان کرج نیز بازدید به عمل آورد.

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۳
کد خبر : 27097
بازدیدها: 110

پاسخی بگذارید »