یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عزیز اکبریان در گفتگوی اختصاصی با تیتریک؛

ده هزار نفر سهمیه برای البرز و فقط ۵۰۰ نفر فعال نوروزی / استفاده از بیت المال برای شعار دادن قطعاً تخلف محسوب میشود

danesheroz فروردین ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
ده هزار نفر سهمیه برای البرز و فقط ۵۰۰ نفر فعال نوروزی / استفاده از بیت المال برای شعار دادن قطعاً تخلف محسوب میشود

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس به اقدام برگزار کنندگان میتینگ ورزشگاه آزادی و بخشهایی که امکانات را در اختیار آنان قرار میدهند رسیدگی خواهد کرد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تیتر یک گفت: مجلس به اقدام برگزار کنندگان میتینگ ورزشگاه آزادی و بخشهایی که امکانات را در اختیار آنان قرار میدهند رسیدگی خواهد کرد.

عزیز اکبریان با بیان این مطلب تصریح کرد  : برای این مسئله  به وزارتخانه ها مأموریت داده شده است  که امکانات و غذای مدعوین فراهم شود و کارهایی از این دست که خود نمونه تخلف است و قطعأ مجلس  به آن عکس العمل نشان خواهد داد و شورای نگهبان و مقامات قضایی رسیدگی خواهند کرد.

وی افزود : این آقایان باید بدانند به جای اینکه بیت المال را برای رسیدن به نیات خود هدر دهند ، برای رفع مشکلات زیادی که در بخشهای مختلف داریم اقدام کنند، زیرا مشکلات مردم با اختصاص  دادن چنین امکاناتی حل نخواهد شد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه  وظیفه  ما گفتن واقعیتها و انجام وظیفه است؛ میخواهد به مذاق کسی خوش بیاید یا نه ، گفت :  قطعا در این مورد مسئله سیاسی و انتخابات در میان است و این آقایان بدانند با اینگونه کارها به جایی نمی رسند و بهتر است  اجازه دهند مردم خود تصمیم گیری  کرده و عمل کنند.

اکبریان افزود : مردم عملکردها ، مشکلات و قولهای این افراد را دیده اند و خود میتوانند تصمیم گیری نمایند ،بنابراین لشکرکشی به سمت تهران برای اینکه افرادی خاص بتوانند در میان آنان سخنرانی کرده و شعار بدهند کار درستی نیست.

وی ادامه داد : در هر استان میتوان از نمونه های فعالان در نوروز تجلیل کرد و جمع آوری افراد با این حجم مسئله ای است که بسیار زیر سوال است و افراد مسئول این کار که در پی جمع آوری و تجمع در تهران هستند باید  جواب گو باشند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه  برای فراهم کردن صد هزار نفر در ورزشگاه آزادی به اسم تجلیل از فعالان نوروزی ، سهمیه استان البرز را ده هزار نفر اعلام کرده اند اظهار داشت : این در  حالی است که تمام افراد و نیروهایی که در ایام نوروز در استان البرز فعالیت کرده اند حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر بوده اند و ۹ هزار و پانصد نفر دیگر را قطعأ باید از میان دانش آموزان ، معلمین کارمندان و کارگران  جمع آوری کنند و این حجم از افرادی که جزو فعالان نوروزی نبوده اند تخلف محسوب میشود.

اکبریان در ادامه سخنان خود افزود : حالا اگر افراد در دولت جمع شوند و کاندیدایی را معرفی کنند به شرطی که از امکانات و اختیارات دولتی استفاده نکنند در راستای پر شور شدن انتخابات موثر نیز میتواند باشد.

وی در پایان اظهار داشت : ولی استفاده از امکانات واقدامات سوال برانگیز قطعأ تخلف است.

خبرنگار: علیرضا عباداللهی

منبع: تیتریک
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳
کد خبر : 11959
بازدیدها: 416

پاسخی بگذارید »