پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دهه فجر طلایی ترین زمان برای تقویت روحیه دانش آموزی است

danesheroz بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
دهه فجر طلایی ترین زمان برای تقویت روحیه دانش آموزی است

دانش روز :دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان گفت:دهه فجر طلایی ترین زمان برای تقویت روحیه دانش آموزی است

به گزارش دانش روز ،دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان گفت:باید دید که تاریخ اسلام پس از پیروزی انقلاب اسلامی آرمان های امام را بر ذهن و جان ملت و همچنین در اعمال و رفتارشان نمایان کرده است.

به گزارش سرویس خبرنگار آموزش و پر ورش پانا: حامد علامتی دبیرکل اتحادیه  انجمن اسلامی دانش آموزان در مراسم آیین افتتاحیه دومین دوره نمایشگاه دانش آموزی انقلاب دبیرستان دخترانه شهید مطهری اظهارداشت: ضمن تبریک آغاز ۳۵ بهار انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل ره باید دید که تاریخ اسلام پس از پیروزی انقلاب اسلامی آرمان های امام را بر ذهن و جان ملت و همچنین در اعمال و رفتارشان نمایان کرده است.
وی افزود: هرکجا که پای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در میان است انگیزه درونی برای رسیدن به محورهای تربیت انسانی بیشتراست.
علامتی بیان کرد هرچه این انگیزه قوی تر و فعالتر باشد دستیابی به مقصود بیشتر است یکی از راه های رسیدن به آرمان های امام ایجاد فضای مداوم و تجربه نظری است که در پی آن انجام فعالیت ها به ارزشها تبدیل شود.
وی تصریح کرد: این همان چیزی است که خدمتگزاران در اتحادیه دانش آموزی برای آن تلاش می کنند تا جشنواره ای همچون جشنواره مدرسه انقلاب برگزارشود جشنواره دانش آموزی با همت دانش آموزان عضو اتحادیه مدیران پرورشی و سایر تشکلها برگزار می شود که هدف آن فهم دهی کامل و حضور فعال دانش آموزان است.
دبیرکل اتحادیه  انجمن اسلامی دانش آموزان ادامه داد: سه راهبرد اصلی در برنامه ریزی این جشنواره وجود دارد انگیزه بخشی، مسئولیت آفرینی و بصیرت آفرینی همچنین رفتار سنجی و تجریه آفرینی از این راهبردهاست.اجرای این طرح نیز بر مبنای آرمان های امام راحل (ره) است .
وی عنوان کرد: دهه فجر طلایی ترین زمان برای تقویت روحیه دانش آموزی در راستای برگزاری این نمایشگاه هاست .
علامتی خاطرنشان کرد: در برگزاری این نمایشگاه ها اهداف مختلفی به کار گرفته می شود که مهمترین آن به کارگیری خلاقیت و ابتکار دانش آموزان است که مربیان و اولیا آن را راهبری می کنند.
وی در خاتمه عنوان کرد: سال گذشته در بیش از ۳ هزار دبیرستان این نمایشگاه برگزارشد و امسال در ۳۲ استان در بیش از ۳۵۰۰ دبیرستان متوسطه دوم این نمایشگاه دایر می شود.

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۸
کد خبر : 91115
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »