یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دهمین جشنواره کتاب‌ های آموزشی رشد برگزار می شود

danesheroz1 آذر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
دهمین جشنواره کتاب‌ های آموزشی رشد برگزار می شود

دانش روز: مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره کتاب‌ های آموزشی رشد، هفتم بهمن ماه سال جاری در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، محمد ناصری، مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به اینکه  مرحله داوری آثار ارسالی به دبیرخانه  دهمین دوره جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد  در حال اجرا ست، افزود: ۱۲۳ داور در گروه‌ های ۳۵ گانه داوری این دوره از جشنواره را بر عهده دارند و  مجموعاً ۵۱ جایزه برای کتاب‌ های برتر این دوره از جشنواره پیش‌بینی شده است.

 دبیر دهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد، در ادامه اظهار داشت: در این دوره از جشنواره، افزون بر کتاب‌ های دوره‌ های آموزش ابتدایی، راهنمایی/ دوره اول متوسطه، متوسطه نظری و متوسطه فنی و حرفه‌‌ای و کاردانش، کتاب‌های آموزش و پرورش کودکان استثنایی و پیش‌دبستانی نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

 وی یادآور شد :کتاب هایی که در چرخه بررسی کتاب دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی به عنوان کتاب مناسب شناخته شده‌اند به جشنواره راه یافته‌اند .

 ناصری در خاتمه افزود: در حال حاضر ۳ هزار و ۷۰۸ عنوان کتاب آموزشی در دبیرخانه دهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد به ثبت رسیده است.

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۵
کد خبر : 79174
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »