دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دهقان ویلای کرج زیر پوشش آبرسانی آبفای البرز

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
دهقان ویلای کرج زیر پوشش آبرسانی آبفای البرز

دانش روز: منطقه دهقان‌ ویلای کرج که توزیع آب آن به صورت خصوصی موقوفه انجام می‌شود، به دلیل ناتوانی در تأمین و توزیع آب شرب شهروندان زیر پوشش خدمات آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان البرز قرار گرفت.

به گزارش دانش روز، مهندس بهنام مظلومیان مدیریت آبفای شهرستان کرج  گفت: به دنبال درخواست ساکنان منطقه دهقان‌ویلا برای برخورداری از خدمات شرکت آب و فاضلاب که به دلیل بروز مشکلاتی در وضعیت تامین وتوزیع آب شرب سالم و مستمر توسط آبرسانی خصوصی موقوفه برایشان به وجود آمده بود، آبفای البرز برای رفع مشکلات پیش آمده این منطقه را زیر پوشش خدمات آبفای مهرشهر قرار داد. وی افزود: بلافاصله پس از عهده‌داری این مسئولیت،آبفای منطقه مهرشهر، عملیات لوله‌گذاری به منظور توسعه شبکه اصلی در خیابان شهید نیاکی این منطقه را توسط واحدهای حوادث و لوله‌گذار خود آغاز کرد. مهندس مظلومیان طول لوله‌گذاری در این مرحله را حدود ۲۰۰۰ متر به قطر ۲۰۰ میلی متر از جنس پلی‌اتیلن عنوان کرد و بیان داشت: این لوله‌گذاری به صورت دو خطه و درکناره‌های جانبی خیابان نیاکی با کمترین مزاحمت برای عبور خودروها و عابران شروع شده است و براساس نقشه‌های دفتر فنی معاونت مهندسی این شرکت برای زیرپوشش بردن کل منطقه دهقان ویلا، عملیات لوله‌گذاری در مرحله دوم به طول ۲۰ کیلومتر و با صرف هزینه ۳۵ میلیارد ریال

بزودی آغاز خواهد شد. وی با اشاره به جمعیت ۳۰ هزار نفری ساکن در این منطقه گفت: علی‌رغم بسیج امکانات و اجرای پروژه‌های آبفا و استقبال خوب مردم از اجرای طرح آبرسانی، تعداد اندکی از مردم برای خرید انشعاب مراجعه کرده‌اند.

منبع: رسالت

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۱
کد خبر : 64726
بازدیدها: 525

پاسخی بگذارید »