پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دم کردن چای به روشی متفاوت و جالب! (عکس)

danesheroz1 دی ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
دم کردن چای به روشی متفاوت و جالب! (عکس)

دانش روز: در این هوای سرد زمستانی هیچ چیز لذت بخش تر از یک فنجان چای داغ نیست، اما شما هم به دردسر درست کردن چای فکر میکنید؟ شاید انتخاب شما چای کیسه ای باشد، اما مسلما ایده خوبی نیست. به خصوص اگر از طرفداران چای سبز باشید

به گزارش دانش روز،  با این فنجان جدید، میتوانید از خوردن چای طبیعی لذت ببرید. با داشتن آن، میتوانید از شر چای صاف کن ها خلاص شوید، شاید دیگر به چای ساز هم احتیاج نداشته باشید. فضای داخلی این فنجان از دو قسمت تشکیل شده است. در یک طرف برگ چای قرار میگرد و سمت دیگر فنجان، به شما یک نوشیدنی لذت بخش میدهد.

دم کردن چای به روشی متفاوت و جالب! (عکس)
شما باید آب جوش را روی برگ های چای بریزید. طراحی این فنجان به گونه ای است که بعد از دم کشیدن چای، فنجان تغییر مکان داده و به سمت دیگر خم میشود. البته شاید محصول این فنجان، آیس تی باشد! زیرا به نظر میرسد تا دم کشیدن چای، آب حسابی سرد شده باشد.شاید به همین دلیل است که طراح فنجان، دسته ی آن را فراموش کرده. البته ممکن است، وجود یک دسته باعث به هم خوردن تعادل فنجان شود. ضمن اینکه ممکن است قیمت ۲۰ دلاری این فنجان، شما را از خریدن اش منصرف کند، اما داشتن یکی از آنها در محل کار، سوسه انگیز است.

منبع: ایران ناز
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۹
کد خبر : 85814
بازدیدها: 189

پاسخی بگذارید »