سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دمای پایتخت ۱۰ درجه افزایش می‌یابد

danesheroz2 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
دمای پایتخت ۱۰ درجه افزایش می‌یابد

دانش روز: مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوای تهران طی روز جاری برابر ۳۰درجه سانتی‌گراد است، گفت: دمای هوای این کلانشهر در پایان هفته به ۴۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد

به گزارش دانش روز،عبدالرضا امیدوار شهری با اشاره به کاهش نسبی دمای هوا در کل کشور نسبت به روز گذشته، اظهارداشت: امروز دمای هوا در تهران نسبت به روز گذشته ۴درجه سانتی‌گراد کاهش یافته است.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه هم‌اکنون دمای هوای تهران ۳۰ درجه سانتی‌گراد است، افزود: این روند کاهشی دمای هوا در کل کشور تا فردا با شیبی ملایم ادامه خواهد داشت.
وی یادآور شد: از دوشنبه هفته جاری دمای هوا در کل کشور با روند افزایشی همراه خواهد بود و این روند تا پایان هفته ادامه خواهد یافت.
وی ادامه داد: گرمترین روز پایتخت طی هفته جاری، پنج‌شنبه خواهد بود به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود دمای‌هوای این کلانشهر در این روز به ۴۰ درجه سانتی‌گراد برسد.
امیدوار شهری با بیان اینکه باند شمالی کشور نیز تا فردا کاهش دما را تجربه خواهد کرد، ابراز داشت: از دوشنبه هفته جاری نیز دمای هوا در باند شمالی کشور با روند افزایشی همراه خواهد بود.
مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز گذشته دمای هوا در شهر اهواز ۴۹ درجه سانتی‌گراد بود، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود دمای هوا در پایان هفته جاری در اهواز به ۵۰ درجه و در آبادان و دهلران به ۵۲ درجه سانتی‌گراد برسد.

منبع: قم فردا

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۸
کد خبر : 40619
بازدیدها: 174

پاسخی بگذارید »