شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش و پرورش :

دلیل پرداخت ۷۵ درصد پاداش پایان خدمت/ ۲۹ هزار فرهنگی بازنشسته شدند

28 danesheroz اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
دلیل پرداخت ۷۵ درصد پاداش پایان خدمت/ ۲۹ هزار فرهنگی بازنشسته شدند

وزیر آموزش و پرورش به دلیل پرداخت ۷۵ درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان اشاره کرد و گفت : تا پایان اسفند ۹۱، ۲۹ هزار فرهنگی بازنشسته شدند

حمیدرضا حاجی‌بابایی ، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگاران  در خصوص عدم پرداخت کامل پاداش پایان خدمت فرهنگیان اظهار داشت: پیگیر پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بودیم و تلاش می‌‌کردیم تا تمام پاداش پرداخت شود.

وی با بیان اینکه میزان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در استان‌های مختلف متفاوت بود ، افزود: در برخی استان‌ها ۷۰ درصد، بعضی ۷۵ درصد و گروهی نیز ۸۰ درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان را پرداخت کردند که به طور میانگین حدود ۷۴ تا ۷۵ درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شده است.

حاجی‌بابایی به دلیل پرداخت تنها ۷۵ درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان اشاره کرد و گفت : قرار بود تمام پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شود اما دلیل پرداخت کمتر از این میزان ، افزایش تعداد بازنشستگان بود.

وی توضیح داد: تا پایان آذر ماه، ۲۵ هزار نفر در آموزش و پرورش بازنشسته شدند و بر اساس این تعداد نفر، تأمین اعتبار ‌شد اما تعداد تا پایان اسفند ماه به حدود ۲۹ هزار نفر رسید و باعث شد اعتبارات یک مقداری کاهش پیدا کند.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: امیدواریم دولت برای کل بازنشستگان لشکری و کشوری ، از جمله آموزش و پرورش تدارکی ببیند تا مابقی‌ پاداش پایان خدمت را پرداخت کنیم.

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۸
کد خبر : 15413
بازدیدها: 142

پاسخی بگذارید »