جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دلیل مسمومیت تعدادی از دانش آموزان شیروانی در حال بررسی است

danesheroz1 اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
دلیل مسمومیت تعدادی از دانش آموزان شیروانی در حال بررسی است

دانش روز: مدیر آموزش و پرورش شیروان با اشاره به مسمومیت تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس این شهرستان در هفته گذشته، از در حال بررسی بودن علت این حادثه خبر داد

به گزارش دانش روز، «شیردل» گفت: در پی بد حال شدن کمتر از ۲۰ دانش آموز یکی از مدارس شهرستان طی هفته گذشته، مسئول بهداشت اداره به این مدرسه اعزام شد و در این راستا شبکه بهداشت نیز ورود پیدا کرده است.

وی تاکید کرد: تا جواب آزمایش های گرفته شده از دانش آموزان مشخص نشود نمی توان کسی را مقصر دانست و موضوع هنوز مشخص نشده است.

وی با بیان این که پزشک ویزیت کننده دانش آموزان، یک نوع عفونت گذرا را دلیل این حادثه تشخیص داده است، یادآور شد: از شنبه به دانش آموزانی که کمی بد حال بوده اند تا زمان بهبودی کامل مرخصی داده شده است و دیگر دانش آموزانی که بهبود کامل یافته اند طبق روال قبلی در مدرسه حاضر هستند.

مدیر آموزش و پرورش شیروان اضافه کرد: برخی رسانه ها به بزرگ نمایی این موضوع پرداخته اند و آماری نادرست اعلام کرده اند که دور از اخلاق رسانه ای و حرفه ای است.

رئیس بیمارستان شیروان نیز گفت: هیچ یک از دانش آموزان این مدرسه در بیمارستان بستری نشده است.

 دکتر «حسینی» ادامه داد: همه دانش آموزانی که به این مرکز مراجعه کرده بودند به صورت سرپایی ویزیت شده اند و مشکل خاصی مشاهده نشده است.

وی تصریح کرد: گاهی اوقات، ابتلای یک دانش آموز به ویروس سرما خوردگی باعث می شود برخی دیگر از دانش آموزان هم در یک محیط عمومی دچار چنین مشکلاتی شوند.

منبع: خراسان شمالی

دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۸
کد خبر : 97575
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »