پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دلایل گرانی شیر اعلام شد

danesheroz7 تیر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
دلایل گرانی شیر اعلام شد

دانش روز:محمدصادق مفتح : قیمت شیر با توجه به مطالبات کارخانجات درپی افزایش هزینه‌های تولید و نیروی انسانی و مالیات ارزش افزوده افزایش یافته است

به گزارش سرویس اقتصادی دانش روز،قائم‌مقام وزیر صنعت با بیان اینکه افزایش قیمت شیر در راستای مطالبه کارخانجات لبنی براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار صورت گرفت، گفت: نرخ جدید لبنیات بر اساس استانداردهای قیمت‌گذاری سازمان حمایت و با رعایت حقوق مصرف‌کنندگان تعیین شد.

محمدصادق مفتح با اشاره به اینکه ستاد تنظیم بازار بخشنامه‌ای مبنی بر عدم افزایش قیمت شیر خام تا پایان تیرماه امسال را مصوب نکرده است، اظهار داشت: قیمت شیر با توجه به مطالبات کارخانجات درپی افزایش هزینه‌های تولید و نیروی انسانی و مالیات ارزش افزوده افزایش یافته است.

وی افزود: پیشنهادات کارخانجات در ستاد تنظیم بازار مطرح شد و در نهایت افزایش قیمت با در نظر گرفتن نرخ نهاده‌های دامی و استانداردهای سازمان حمایت مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در قیمت‌های جدید شیر خام و محصولات لبنی رعایت حقوق مصرف کنندگان در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد، گفت: سازمان حمایت با توجه به استانداردهای قیمت گذاری تمام تلاش خود را برای رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام خواهد داد و در این مسیر ضابطه قیمت گذاری سازمان حمایت قیمت‌های جدید شیر تعیین خواهد شد.

تسنیم

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۸
کد خبر : 36175
بازدیدها: 438

پاسخی بگذارید »