پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دلار در یک قدمی ۳۰۰۰ تومان

danesheroz1 تیر ۱, ۱۳۹۲ ۰
دلار در یک قدمی ۳۰۰۰ تومان

دانش روز: همزمان با تشدید سیر نزولی طلا و ارز در بازار داخلی عصر امروز یک بار دیگر قیمت دلار شکسته شد و طبق اذعان دلالان خیابان فردوسی اکثر مردمی که پیش از این دلارها را خریده و در خانه‌هایشان دپو کرده‌ بودند هم اکنون فروشنده شده‌اند

 به گزارش دانش روز، از هفته گذشته سیر نزولی طلا و دلار در بازار داخلی آغاز شده و پس از گذشت چند روز از کاهش قیمت‌ها بازار شاهد سقوط آزاد دلار و سکه است.

بار دیگر نوسانات قیمتی طلا و دلار در بازار داخلی ساعتی شد اما اینبار بر خلاف ماه‌ های قبل که قیمت‌ها لحظه‌ای بالا  میرفت اینبار بازار شاهد کاهش قیمت ساعتی سکه ، طلا و دلار است.

دلالان حاضر می‌گویند: مردمی که پیش از این دلارها را خریداری و در منازلشان دپو کرده بودند این روزها فروشنده اصلی بازار ارز شده اند.

یکی از این دلال‌ها با اشاره به اینکه فضای روانی حاکم در جامعه موجب کاهش قیمت دلار شده است، گفت: با توجه به روندی که این روزها شاهد هستیم قیمت طلا و دلار باز هم شکسته می شود.

وی اضافه می کند: دیگر در بازار خریدار نداریم و تقریبا تمام مردم فروشنده دلار شده ‌اند حتی آنهایی که سال قبل با دلار ۲۶۰۰ تومانی حاضر به فروش دلارهایشان نشده بودند به بازار آمده‌اند تا دلارهای دپو شده را بفروشند.

بر اساس این گزارش هم اکنون دلار آمریکا در بازار آزاد با نرخ ۳۱۰۰ تومان از مردم خریداری و با نرخ ۳۱۵۰ تومان به آنها فروخته می شود. در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت قیمت به ارزش ۱۰۲ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، طرح جدید یک میلیون و ۱۱۸ هزار تومان، نیم سکه ۵۷۰ هزار تومان، ربع سکه ۳۵۵ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۲ هزار تومان ارزش گزاری شد.

(منبع : شفاف)

شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۶
کد خبر : 30694
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »