دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در نامه‌‌ای به علی لاریجانی

دفتر هاشمی خواهان پاسخگویی به اتهامات در صحن علنی مجلس شد

danesheroz آذر ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با ارسال نامه‌ای به علی لاریجانی در واکنش به سخنان یکی از نمایندگان مجلس درباره رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواهان فرصت لازم پاسخگویی در اولین جلسه علنی مجلس شد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه‌ای به علی لاریجانی ضمن اعتراض به سکوت [&hellip

دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با ارسال نامه‌ای به علی لاریجانی در واکنش به سخنان یکی از نمایندگان مجلس درباره رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواهان فرصت لازم پاسخگویی در اولین جلسه علنی مجلس شد.

خبرگزاری فارس: دفتر هاشمی خواهان پاسخگویی به اتهامات در صحن علنی مجلس شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه‌ای به علی لاریجانی ضمن اعتراض به سکوت هیات رئیسه مجلس نسبت به سخنان سراسر توهین‌آمیز و خارج از اخلاق یکی از نمایندگان مجلس درباره رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواهان فرصت لازم پاسخگویی در اولین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی شد.

در بخشی از نامه محمد هاشمی به رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است: سخنان سراسر توهین‌آمیز و خارج از عرف و اخلاق یکی از نمایندگان مجلس نسبت به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مورّخ ۲۸/۹/۹۱ و پخش مستقیم آن از صدای جمهوری اسلامی تعجب همگان را برانگیخت.

رئیس دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در ادامه این نامه ضمن اعلام اعتراض به سکوت هیات رئیسه مجلس نسبت به این تضییع آشکار حق و توهین و تهمت نسبت به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تاکید کرد: با استناد به مواد ۷۷ و ۷۸ آیین‌نامه داخلی مجلس و بالاتر از آن حسب دستور مستقیم امام (رحمت‌الله علیه) مقرر فرمایید تا در اولین جلسه علنی زمانی را تعیین نمایند تا پاسخ لازم نیز از همان تریبون پخش شود.

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۷
کد خبر : 1399
بازدیدها: 190

پاسخی بگذارید »